Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy akar e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy akar e többet?

Figyelt kérdés
Van egy lány,talalkoztunk mar 3x de nem mertem még megcsokolni,mert felek hogy visszautasit, tok jol elvagyunk meg minden de tanacstalan vagyok, en ugy gondolom hogy ha nem akarna semmit akkor nem talalkozna 17/f

2018. okt. 5. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja lúzer vagy
2018. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Porkardfogútigris válasza:
Szerintem próbáld meg vagy jó sül el vagy nem. Nincs nagyon veszteni valód mert valószínű hogy bejössz neki. Amúgy ad le jeleket a lány. Csavarja a haját nézni a szádat, vagy lefelé néz, a szája szélét rágja. A legegyszerűbb hogy megöleled a tali végén és mielőtt elengednéd a szemébe nézel szemkontaktus és elkezdesz hajolni felé ha eltol akkor baszhatod ha nem akkor csókold meg.
2018. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!