Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most csak barátság? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gengszti kérdése:

Ez most csak barátság? Vagy inkább barátság extrákkal? (Bővebben lennt) 17/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jó fiú barátom, akivel már másfél éve legjobb barátok vagyunk. Mindig is nagyon kedves volt velem, de meg a megismerkedésünk kezdeténk leszögezte hogy csak barát szeretne lenni, és en is igy voltam ezzel. Aztan idén nyáron az egyik haverjának a szülinapját elmentük megünnepelni ahonnan kéz a kézben jöttünk egészen hazáig, mert barátnőm rosszul lett így felhoztuk hozzánk. Aztán egy táborban pedig nagyon rosszul voltam lekileg az akkori crushom miatt, és tök aranyos volt, megölelt, adott puszit hogy jobban legyek, de semmi több és így volt jó. Meg voltunk barátainkkal 4-esben mozizni akkor is úgy moziztunk hogy az ő vállára volt hajtva a fejem és vica versa. De én továbbra is úgy éreztem hogy ez csak egy nagyon szoros barátság.

Viszont tudni kell hogy akkoriban nekem volt egy aranylag egesz komolynak tűnő alakulgató kapcsolatom. Ahol a srác nevezzük most csak Pityunak állandóan adta a jeleket,de ha komolyra fordult volna a szó akkor visszahátrált és mondta hogy inkább barátként tekint rám. És feltűnt hogy Pityut a szóban forgó fiú nagyon nem kedveli es mikor megkerdeztem hogy miert akkor csak kitero valaszokat adott, mint hogy ezt nem most beszeljuk meg stb.

A lenyegre terve: 1 hete rendeztem egy hazibulit ahova elhivtam mindkettojuket. Ugy alakult hogy a bulin sikerult smarolnom az egyik evfolyamtarsammal(Pityu osztalytarsaval) igy Pityunal elvesztettem az eselyeimet xd Miutan mindenki aki otthon aludt elment. Mi is elmentunk aludni es ugy a alakult a helyzet hogy a szoban forgo srac mellett sikerult lefekudnom. Igy probaltunk aludni kifliben, amikor is elkezdte simogatni a hatamat aztan mar minden mast is.. viszont mikor megcsokoltam volna akkor elotte megallitott es megkerdezte "most mit csinalunk?" En meg mondtam hogy nem tudom. Reszletekrol nem szamolnek be senkinek,de lenyeg hogy majdnem lefekudtunk... Aztan reggel is mikor mar nem hivatkozhatna az ember a reszegsegre is volt egy pici az esti esemenyekbolxd Aztan utana meg 3 napig folyamatosan ment a bokolas egymasnak. Ilyeneket irt hogy nagyon jol erezte velem magat az este, meg hasonlok, es sokkal kedvesebb volt mint altalaban. Aztan egyszer csak valamiert megint atvaltott az ilyen friendzonera, nem erdeklodott annyit mint azelott stb. Meg tegnap miutan voltunk fotozni sem kisert haza pedig kb 10 percre lakik tolem es mar felhomaly volt, es elotte mindig megtette ezt.+ kevesebbet bókol mint az elmult par napban, nem ugy olel mint eddig. Szóval egyszerűen fura.. tudnátok nekem segiteni? Es ha valakit erdekel akkor meg tudok meselni rola hogy jobban atlassuk a helyzetet, mert ugy erzem mar ez is sok amit irtam es nem akarok unalmas lenni.xd elore is koszi az ertelmes valaszokat



2018. okt. 6. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Siman ki hasznalnak csak
2018. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy csak szimplán megbánta a dolgot/megijedt/összezavarodott és most próbálja visszaállítani sima barátsággá a kapcsolatotokat?
2018. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Szétadlak, én is ilyen vagyok sajna:D


De azért szomorkodom, ha érzem, hogy kihasználnak.

Mi van azzal a másik sráccal akivel smároltál? Vele volt valami hamarabb?

Lehet hogy a legjobb barátodnak tetszel, amiért így féltékenykedik, meg egyből a tettek mezejére lépett, ahogy mással látott...

Ami utána volt, meg lehet hogy beijedt, hogy ha nem működne köztetek a dolog, akkor barátként is elveszítene.

Üljetek le és beszéljétek meg, ez csak így oldódhat meg


Hajráhajrá:)))

2018. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. Valaszolo:

Hat a masik sraccal nem lett semmi, csak a pillanat heve volt :D

Nem merek leulni vele errol beszelni, mert felek hogy elrontanam azt is ami esetleg alakulhat koztunk vagy akar a baratsagunkat is. Es nem akarom elvesziteni az eletembol mert ahhoz tul fontos nekem...

2018. okt. 7. 00:30
 5/8 A kérdező kommentje:
2.valaszolo: nem hiszem, o olyan ember akinek kb mindenki bejon de senkibe se szerelmesxd ugyhogy igy meg lehet ezt atgondolta es ezert dontott igy
2018. okt. 7. 00:32
 6/8 A kérdező kommentje:
1.valaszolo: nem hiszem, o tenyleg nem ilyen
2018. okt. 7. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem barátként tekint rád viszont olyan helyzetben nem bírt ellenállni neked...
2018. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

dugható vagy ! mindenki kedves veled :D

vagy szőke vagy?

2018. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!