Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom viselkedését befolyá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom viselkedését befolyásolhatja az a tény, hogy focista? -Többi lent-

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk de van pár ,,észrevételem”.


Egy kis (háttér)infó: A barátom 5-6 éves korától focizik, most 16 éves. Egy elég jó klubban játszik, ügyesen focizik. Most profi szerződést kapott a klubtól, így játszik NB|-ben is. U17-nélkül csapatkapitány, egy gondolattal befejezve: megy neki a foci.


A barátom haverjának sokáig tetszettem. Próbáltam ignorálni, nem figyelembe venni mert nekem már akkor tetszett a barátom. Aztán mikor a barátom elkezdett érdeklődést mutatni felém, elkezdtünk randizni a haverja megharagudott rá. DE ..csapattársak. Mikor hivatalosan is kijelentettük, hogy egy párt alkotunk akkor volt egy nagyobb vitájuk.


A múltkori hazai meccsükre kimentem. Persze ott volt az előbb említett fiú is. Mikor lejutottam a fiúkhoz, a barátom a csapattal volt. Oda is hívott magukhoz s a fiú szemébe nézett és utána megcsókolt. Tudom, hogy azért csinálta, hogy a fiú ezt lássa, miért?


Tényleg nagyon udvarias és figyelmes de mikor a csapattársaival vagyunk van egy olyan érzésem mintha valamit prezentálni akarna a többiekkel az Én segítségemmel. Mintha azt akarná mutatni, hogy mi milyen boldogak vagyunk. Boldogak vagyunk. De ezt minek megmutatni? Elég ha mi tudjuk, nem?


Multkor náluk voltunk és a telefonomat otthon hagytam. Elkértem a telefonját, hogy tudjak írni Messengeren egy osztálytársamnak (egy nagyon fontos ügy érdekében). Mikor beléptem a Messengerbe láttam, hogy idegen lányok írkálnak neki, Ő nem ír nekik vissza, nem törődik velük de ez akkor is valahol rossz nekem. Gondolom ez a presztízzsel jár amit már megszerzett városunkban. Mégis valahogy olyan rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. Erről mit gondoltok?


Még van egy-két dolog de azt inkább privátban mesélném el.

Köszi ha végig olvastad!



2018. okt. 7. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
U17-ben****
2018. okt. 7. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy beszelget mas lanykkal is
2018. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért teszi, mert focista.

Gondolom azért van egója, de a volt barátomnak is volt, pedig a jó ízlésen kívűl semmit nem tett le az asztalra.

Ezt nekem is csinálta amúgy. Volt,hogy én, az öcsém, meg ő, így hárman sétáltunk már egy 10 perce az utcán, ki-ki csinált a kezével amit akart. Nekem zsebben volt. Aztán láttam a volt osztálytársamat (fiú) jönni velünk szembe, mondtam öcsémnek, hogy nézd ott az XY, erre a(z akkori) barátom kirántotta a zsebemből kezem és megfogta. Én meg a kezéből rántottam ki, hogy ez undorító volt felőle:)

2018. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

Ez esetben ment egy pü.

1.: Azzal nincs is gond. :D Mármint attól, hogy barátnője van az embernek még nem kell minden kapcsolatot megszakítani az ellenkező nemmel.

2018. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy focista, hanem hogy magas szinten játszik, és ettől kicsit alfának hiszi magát -csak így tudom magam kifejezni- és kicsit büszkélkedik veled, mintha a trófeája lennél. Ez még nem az a szint, de később könnyedén fajulhat azzá,ha olyan a barátod. Ha marad ez, és elviseled, akkor nem probléma. Írhatsz privátot, ha gondolod. 16/F
2018. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!