Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek hogyan kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek hogyan kéne egy lánynak közelednie?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú az évfolyamról, de alig tudok róla valamit és még nem is beszéltünk egymással. Egyelőre csak szeretném megismerni, közelebb kerülni hozzá, hogy el tudjam dönteni valóban tetszik-e. Már több "tervet" is kitaláltam, de minél többet agyalok rajta annál rosszabb. Nem szeretném, hogy az jöjjön le neki, hogy nyomulok, mert egyelőre tényleg csak barátkozni szeretnék. Gondolkoztam rajta, hogy online ráírok, de még mindig úgy gondolom, hogy személyesen jobb lenne. Van tippetek hogyan menjek oda hozzá, hogy ne legyen fura vagy félreérthető? Vagy ha maradunk az online változatnál mit írjak neki? Fogalmam sincs mit csináljak. Nem szeretném már az elején elrontani..

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2018. okt. 8. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát engem speciel...nem igazán érdekel olyan szinten. Nem kell divat p nek lennie, ne is legyen kint mindene azért...csak normális ruha legyen rajta, kesz, nem az teszi az embert. Az se baj,ha egy kicsit próbál szebben öltözködni,de ne ez alapján értékelje magát. Normálisan, nem kell ezen túl menni,nem muszáj.
2018. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha gyakran találkozol, akkor személyesen menj oda, azt jobban értékelnek...

Ha ritkán látsz vagy félénk vagy, akkor nyugodtan írj rá...

2018. okt. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem mindig figyelj hogy mikor lesz egyedül és amint nem lesz ott senki menj oda hozzá és mondd el neki mit érzel de csak a magad módján. Lehet h hülyeségnek tűnik de nekem bevált.
2018. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ne nyomulj.
2018. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nem nyomulok, nem csinálok semmit, de akkor mégis hogyan érjem el, hogy a közelébe kerüljek? Én őszintén nagyon szeretném megismerni és idegesít a gondolat, hogy nem tehetek semmit, vagy ha valamit mégis lépek, azzal elronthatom az egészet...
2018. okt. 10. 01:16
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Ne feszülj már be! Hallod, ez tini kategória, majd ha 30 éves korod felé se lesz barátod,joggal panaszkodhatsz,de nehogy már az legyen a legnagyobb bajod,hogy nincs pasid...Tényleg! Nem veszítesz semmit,ha hagyod a témát.

Szerintem kicsit túlzás,hogy x órát (?) töltesz azzal,hogy terveket eszelsz ki,hogy ismerj meg egy vad idegent, csak mert tetszik külsőre. Na ne már....

2018. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!