Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindegyik fiú egy ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik fiú egy ekkora szemétláda? Miért történik meg ez velem már sokadjára?

Figyelt kérdés
Előadja nekem magát, hogy mennyire tetszek neki, ajándékot vesz nekem, bókol, stb. de mellettem más lány(ok)nak is csapja a szelet. Saját fülemmel hallottam, hogy azt mondta egy másik lánynak, hogy ő az egyetlen számára, csak őt viszi haza, mutatja be a szüleinek. Plusz, csak a szokásos, hogy napi 20+ lány képeit lájkolgatja, írogat velük, küld képet a f@ száról.
2018. okt. 9. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ez már nem az első, és nem a második eset, hogy ilyen történik velem. Azokkal a fiúkkal, akikből ezt álmodban sem néznéd ki. (:
2018. okt. 9. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Becsüld meg xd én nagyobb szemétláda vagyok :0
2018. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy csak egyszerre többnél is próbálkozik és majd annál marad, akinek ő is bejön.
2018. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Majd tálalsz olyat is aki kevébe szemétláda legjobb esetben egyaltalan nem az !:))))))

Addig lehet hogy sok ilyennel fogsz találkozni sajnos . Az a lényeg hogy az ilyennel ne foglalkozz. Ne legyél második -harmadik se B se C terv....

2018. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd felnottkorodban nem a csavok lesznek a legnagyobb problemad...
2018. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek többsége hajlamos arra, hogy nem éri be egyetlen emberrel és kavarnak össze vissza... :/
2018. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a dumát a barátnőm találta ki és nem hülyeség: ,,ha nem akarunk leszbikusok lenni el kell fogadnunk hogy az összes hím nemű egy köcsög fasz"
2018. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy csajt, aki sorozatban bunkó kocsogokkel jön össze, hiába mondtam neki hogy üvölt a paliból hogy egy bunkó kocsog, akkor is osszejott vele, és utána még bőgött.


Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy te is a legrosszabbakat "választod ki" (gondolom te nem küzdesz a fiúkert, csak hagyod hogy nyaljanak neked. Az igazi fiúkert pedig küzdeni is kell.)

2018. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!