Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Miért van az, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy ha egy rendesnek tűnő lány meghallja a foglalkozásom (labdarúgó), akkor egyből úgy tekint rám, mintha egy nagyképű szemétláda lennék, közben köze sincs a valósághoz?

Figyelt kérdés

(A mai “örömlányokat” hagyjuk ki, azok szeretik a focistákat, de őket én nem szeretem) Ui. Nem társkereső hirdetés, csak egy kérdés

18/F


2018. jan. 23. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Mert minden focista egy csicska talán?
2018. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyit keresel ilyen foglalkozással? persze ha nem titok..
2018. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert ez nem egy olyan szakma ami biztos, pláne Magyarországon, plusz mivel fizikai munka ezért hamar abba "kell" hagyni. Az előítéletek meg pár olyan focista miatt vannak ezért elterjedt ez. Bizonyítsd be, hogy te más vagy!
2018. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Túlfizetett barmok...elestek direkt,színlelitek sokszor hogy fáj...a tietek a labda...a női focista elesik..felrugják esetleg véletlen...És képzeld felkel,es fut tovább?vajon hogyan csinálja?
2018. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sztereotípiák.Ha látjak a viselkedéseden, hogy te nem olyan vagy, akkor eltűnik az előítélet
2018. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztereotípia, előítélet. Bárkinek meghallod a foglalkozását, megjelenik előtted egy kép az adott személyről, tulajdonságai annak az egyénnek. Ez már csak ilyen.

De ha találsz egy rendes lányt, olyqt, aki tetszik neked, akkor győzd meg, hogy az előítéletei tévesek, ne sajnáld rá az időt. Drukkolok, sok sikert! ;)

16/L

2018. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 nem mindenki olyan, jo vannak kamu sok is. Azért a focinal mondjuk annyira tényleg rájátszik 1-2 ember. Varga Cigány egybe szállt ki amikor rommá törte a kocsiját
2018. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a szakmai részét nem szivesen kezdeném el, mindenki másképpen látja:) szóval szerintetek a sztereotípiák miatt van ez leginkább, sajnos ezen nem könnyű változtatni ebben az országban már.:/ Szép estét mindenkinek!:)
2018. jan. 23. 21:53
 9/12 anonim ***** válasza:

A sok negatív tapasztalat miatt. Nekem is sok focista ismerősöm van és ezeknek a nagy része tapló szimplán mert felsőbbrendűnek érzik magukat,mert fociznak és ebbe ölik a legtöbb pénzt világszerte.

Szerencsére azért sok rendes focistát is ismerek tehát nem törvényszerű.

A kulcs az hogy ne állj be a sorba. Ne legyél olyan mint a focisták 80°-a. Se külsőre se belsőre. Legyél más.

2018. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol az van elterjedve, hogy a focisták nagyképűek. De ezt nem azért terjesztik, mert igaz mindenkire, hanem, mert a legtöbb híres, felkapott focista az(vagy csak olyasmi). Én személyes tapasztalat alapján tudom, hogy vannak olyan focisták, akik nagyon kevesek, udvariasak stb. Viszont, ha nekem azt mondják, hogy "focista", akkor a nagyképűség jut először az eszembe, mert a legtöbben ilyenek. :)
2018. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!