Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel ma találkoztam (ő írt, hogy találkozhatnánk, mivel a megismerkedésünk után kiderült hogy nagyon közel lakunk egymáshoz), és mikor megérkeztem hozzá, akkor nézett pár másodpercig, meg én is őt (ugye élőben azelőtt még nem láttuk egymást), és onnantól kezdve szinte nem is nézett rám, csak párszor, de akkor is azért, hogy nyomatékosítsa a mondandóját. Miért volt ez? Ennyire nem jöttem volna be neki? :(

Kezdem az elején. Én ugye pánikbeteg (is) vagyok, és már elég régóta nem mozdultam ki úgy normálisan, főleg nem kortársakkal, és pláne nem sráccal. Úgy volt, hogy nem fog menni, és próbáltam lemondani a találkozást, de ő nem engedett, nagyon makacs volt. Biztatott, kedves volt velem végig, szinte majdnem ház elé jött csak azért, hogy lemenjek hozzá :'D És ugye volt az első megpillantás. Kis ideig egymás szemébe néztünk, feltérképeztük egymást. Vittem magammal a kutyámat is, és eléggé odavolt érte, értem valószínűleg már annyira nem xdd

Én tipikusan nagyon szerény és visszahúzódó vagyok, de azért próbálkoztam nyitni felé, amennyire csak tellett tőlem, és azért ő is beszélt, de még ezek mellett is voltak beálló csendek, hol hosszabbak, hol rövidebbek. Nagyrészt a kutyákról beszélgettünk, meg a csoportról, amiben mindketten bent vagyunk. (Onnan ismertük meg egymást)

Párszor rám belenézett a szemembe, de nem is tudom... Nem figyeltem, hogy ő néz-e, mikor én nem őt, de én viszont többször is ránéztem, ő rám már nem. A végén megköszöntem neki, hogy végigszenvedte velem az egészet, és akkor nézett bele a szemembe és ezt mondta egy félmosollyal: "Azt én egy szóval se mondtam hogy szenvedtem", aztán elköszöntünk, és utána utoljára még a szemembe nézett, elnézett, és úgy mondta, hogy: "Majd beszélünk", és azóta se volt fent, de én azért írtam neki.

Nem mondom, hogy bármi romantikus szándék is volt-e ebben az egész találkozás cuccban, de akkor se tudok kiigazodni rajta. Ha csak szimplán találkoztunk, akkor miért kellett ezeket csinálnia? Miért nem tudtunk normálisan kommunikálni, egymásra nézni, együtt nevetni, stb?

Fikázást nem kérek :(


17/L



2018. okt. 9. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez most szarul fog esni, de szerintem nem tetszettél neki. Nem akart azzal megbántani, hogy otthagy. Ha szeretnél dumálni írj nyugodtan.
2018. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom mondani eked, mint haverom nekem. Sok hal van meg a vizben, es nem erdemes visszagondolni a tegnapi kapasra, mert mar masik nap van.
2018. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit mondhattál neki ,akart veled találkozni nyilván azért beszélt rá . Ez amit a végen írtál hogy mondtad hogy köszi h végig szenvedted velem....

Nee!Még ha így is gondolod,tartsd magadba ne mond neki nagyon kiábrándító tud lenni . Miért szenvedett volna ? Ha nem akart volna veled beszélgetni kitalál valamit lelep vagy leraz.

A hozzáállásos a baj . Nem baj az ha visszahúzódó felénk vagy ,biztos h van/lesz olyan aki szeretni fogja ezt benned . De az ilyen szövegeket mellőzd. Szerethető vagy hidd el ,ne pánikolj rá, és akkor fogtok tudni együtt nevetni :) sok sikert csajos fel a fejjel !

2018. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez a szenvedeses szolas biztos nem volt elonyos mast ha nem szoltal akkor nem kene hogy megharagadjo.De ha akarsz irhatsz privibe is
2018. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ennyi volt,de nem is baj .
2018. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!