Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
17-18 éves lányok, mennyire örülnétek/zavarna, ha rátok írna egy 16 éves srác, lenne nálatok esélye, illetve milyen szöveggel írjon rátok? Ha kicsit komolyabb gondolkodású a srác, összejönnétek vele a korkülönbség ellenére?
2018. okt. 11. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kicsit idősebb srácok jönnek be (18-21), szóval nem igazán sanszos.

17/l

2018. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 év még nem a világ vége, ha olyan a személyisége akkor simán.
2018. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Főleg a kicsit idősebbek vonzanak 19-23, komoly személyiség vagyok sűrű napi beosztással és emiatt olyan partnert szeretnék aki hasonló és tiszteletben tudja tartani. Másrészről meg nem igazán találkoztam még 16 éves komoly érett gondolkodású és viselkedésű fiúval. 18/L
2018. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!