Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan sráccal aki volt már prostituáltnál?

Figyelt kérdés
Vegyük úgy, hogy bejön külsőre és belsőre is a srác.
2018. júl. 3. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

En nem mondanam el hogy prostinal voltam :)

A prosti sem dicsekszik vele hogy abbol el.

2018. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De hogy ha rákérdez a lány? :D

Még nem voltam, tervezek menni.

2018. júl. 3. 23:19
 3/12 anonim válasza:
100%
És miért szeretnél menni?
2018. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Vágyom a szexre. Így pedig ennek megoldása egyszerű lenne, de fontos az is, hogy milyen hatással lenne a jövőbe nézve ismerkedésre, kapcsolatra.

2018. júl. 3. 23:29
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Én biztosan nem jönnék össze egy olyan fiúval aki előttem egy prostival dugott, mert neki hiánya volt...

Ebből az jön le hogy kanos, türelmetlen vagy és az érzések elvesztek belőled.

Szóval a helyedben nem egy prostival dugnék, hanem inkább találnék egy olyan lányt aki benne lenne ilyenbe vagy kapcsolatba.

Ha prostihoz mész akkor még betegséget is elkaphatsz...

16/L

2018. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Inkább szedj fel valakit a buliba. Az még elnézendő, mert szerintem egy lány sem örül, ha a barátja előtte ilyenekkel volt...
2018. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Indorodnék.
2018. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Maradjunk annyiban hogy nem egy plusz pont.
2018. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

én nem nézek ferde szemmel arra a fiúra/férfira aki ment màr prostihoz. emberek vagyunk, a szexuális vágyak ösztönszerűek. ezek nem nagy dolgok, mégcsak nem is emberellenes.

bár azt hozzáteszem, nem imponál nekem sem. elsősorban az erkölcsösebb, vallásos közegből nèzelődök férfiak terén.

2018. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Azt mégis honnan tudná meg?
2018. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!