Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretne többet barátságnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne többet barátságnál egy lány ha az alábbi helyzet alakult ki?

Figyelt kérdés

-Többet beszélünk mint régen,többet nevet a vicceimen.

-Csináltunk egy közös képet,amit erőszakosan beállított a telefonomon háttérképének.Ő ezt a sajátján nem tette meg.

-Gyakran van ha szemébe nézek ő direkt elnéz.

-Gyakran viccelődik azzal hogy megver.

-Állítása szerint nincs "crushja"

-Többet találkozunk most mint régen.

-Abszolút nem kezdeményez köszönésnél sem ölelést sem szájra puszit.


Szerintetek ez Friendzone vagy lehetséges valami?Kösz a segitséget.

Ha ez számít,én 18 éves srác vagyok(Mindig elbuktam lányoknál 0 tapasztalat.)ő 16(Nem volt még neki kapcsolata.)



2018. okt. 12. 00:27
 1/6 A kérdező kommentje:

-Én már mondtam neki hogy szeretlek(nem szerelmi vallomás,amikor szivességet tesz pl akkor mondom hozzá)de max mindig azt mondja hogy jó tudni,állítása szerint senkinek sem szokta mondani.

-Zenében/filmekben/sorozatokban majdnem teljes ellentétem,és sokszor erőszakoskodik hogy az ő kedvenceit hallgassam.

2018. okt. 12. 00:32
 2/6 anonim válasza:
14/l.Fogalmam sincs. Minden lany mas kb. A baratnom is ilyen. Eroszakos. Megver mindenkit xD es nem akarja bevalani ha szeret valakit.Valaki igy mutatja ki a szeretét.De van aki tenyleg csak vicbol csinalja es baratkent csak.
2018. okt. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
(Elozo vagyok) en azt mondom hogy varj egy kicsit. Még nem biztos hogy szerelmes beléd.(van egy fiu amugy akibe szerelmes vagyok de en is csak utálkozva tudom kimutatni,oltogatom meg csunyakat mondok ra xd lehet nem kene)
2018. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ahogy az első válaszoló is írta, érdemes lenne még várni egy kicsit. Az, hogy nevet a vicceiden, mindenképpen jó jel. A közös kép, az egy érdekes dolog. Főleg az, hogy ő nem állította be a sajátjának. De nem hiszem, hogy ezzel csak ugratni akarna. Végül is, ha kiderülne, hogy közös képetek a háttérképed, ami ugye nem lesifotó, hanem közösen készített kép, rá sem vetne jó fényt. Már ha nem veszik teljesen természetesnek a többiek. Ehhez még annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ha legközelebb azzal viccelődik, hogy megver, akkor te is viccesen "fenyegesd meg", hogy kitörlöd a közös képeteket, vagy hogy megváltoztatod a háttérképet. A reakciójából sok minden kiderülhet. A találkozgatás is jó dolog, de felteszem az iskolán kívül találkozgattok. Ha nem, akkor esetleg hívd el valahova egy hétvégén. Akár a moziba, vagy a vidámparkba(amíg még jó idő van), vagy csak egy cukrászdába. A következő egy kockázatos lehetőség, szóval jól fontold meg, hogy megpróbálod-e! Ha megpróbálod, és balul sül el, NE ENGEM OKOLJ!

Ha esetleg elmentek valahova, és egész nap jól elvagytok(mint mondtam, hétvégén), esetleg megkérdezheted kissé "viccesen", hogy ezt mennyire tekintené randinak. Vagy esetleg azt, hogy ha a körülöttetek lévők azt hinnék, hogy ti épp randiztok, az mennyire zavarná. Ez húzósabb kérdés, de többet megtudsz belőle. De mint mondtam, ezzel óvatosan, mert a válaszától függően a barátságotok is odalehet!

Azt mondtad, hogy köszönésnél nem kezdeményez sem ölelést, sem puszit. Ez az állítás így nem teljesen egyértelmű. Te szoktál kezdeményezni? És ha igen, akkor őt zavarja? Mert ha szoktál, és hagyja, akkor kb. nyert ügyed van. Ha nem, akkor esetleg egy jó nevetgélős pillanatotokban megkérdezheted tőle, hogy "Egyébként csikis vagy?", és eközben mondjuk megpróbálod megcsikolni a nyakát. Ebből is kiderülhet, hogy mennyire érzékeny arra, ha valaki megérinti. És ez a legfinomabb és legbarátságosabb módja a testi kontaktusnak, ami még nem feltétlenül tekinthető nyomulásnak, de mivel még ez is könnyen félreérthető, CSAK ÓVATOSAN! A következőt csak félig szánom poénnak: Kérdezd meg tőle, hogy szokott-e animét nézni, mert így elsőre kissé tsundere beütése van. XD


A következő főleg az első válaszolónak szólna:

Nem kéne! Tapasztalatból mondom, hogy a fiúk csak korlátozott ideig bírják az ilyen viselkedést. Középiskolában volt egy lány barátom, akit egy random angol órán mellém ültettek, mert nem volt könyve, és onnantól kezdve szinten minden nap mellém ült, és beszélgettünk. Órán gyakran levelezgettünk, kiderült, hogy van sok közös hobbink, és még azt is megbeszéltük, hogy a szalagtűzőn együtt táncolunk. Amiből később nem lett semmi. Mert: Állandóan beszólogatott az osztály többi tagjának. Az egyik srác a "helyére ült", ezért ő úgy szájba vágta, hogy kicsattant. Pedig nem is volt hivatalos ülésrend azon az órán. Szó nélkül kölcsönvette a dolgaimat(radír, vonalzó, filctollak), amit amúgy is szívesen odaadtam volna, de miért nem lehet kulturáltan kölcsönkérni??? Aztán én is kaptam olyat, hogy "szájba fog verni", de aztán hozzátette, hogy "egy plüssrépával", amivel már azért valamennyire viccnek vettem. De később megint hozzám vágta ugyanezt(a répás rész nélkül), pedig abban a pillanatban is a töri anyagot gépeltem le neki Word-ben, hogy ne kelljen tökölnie a rusnya kézírásom kibogarászásával. És én kb. eddig bírtam. Ekkora kiosztottam rendesen, hogy ezt azért nem kéne. Ezután fél évig nem is szóltunk egymáshoz, míg végül évzárón odajött hozzám, hogy megkérdezte, hogy "Haragban vagyunk még?", mire én végül nemet mondtam. Újra jóban lettünk, és eleinte együtt csináltunk az 50 órás munkát, de a jelleme semmit nem változott, sőt egyre csak rosszabb lett. Egyre többet hiányzott. Mindig beszámolt valamilyen betegségről. Az első egy intim női betegség volt, ami már önmagában is hihető, tekintve, hogy miért pont egy fiúnak mondaná el? Aztán jött a következő, ami a vesekő volt. Persze nem értettem, hogy mi a halálért eszik sóskát, ha az a vesekő egyik fő kiváltó oka lehet. És végül jöttek az egyre gyanúsabb és gyanúsabb indokok, míg végül már az egész osztály megutálta, és én voltam az utolsó, aki utoljára kiállt mellette. Amikor már annyi hiányzása volt, hogy évet kellett volna ismételnie, a többiek megkérdezték, hogy én akarom-e, hogy rajta legyen az osztálytablón. A válaszom az volt, hogy "Nem érdekel."


Remélem ez a kis történet eléggé tanulságos volt, hogy egy lánynak hogy nem szabadna viselkednie.


Kedves első válaszoló! Ez a lány 3 év alatt 2 fiúval szakított, és különösebben nem viselte meg. Felteszem, hogy úgy érezte, neki van igaza, és eszébe sem jutott megváltozni. Ha valami "csoda" folytán összejövök vele, valószínűleg én lettem volna a harmadik. De még jó ideig mesélhetnék róla, hogy miket művelt. A lényeg, hogy ne akarj olyan lenni, mint ő! Ha tényleg szerelmes vagy a fiúba, akkor ne sértegesd ok nélkül! Lehet ugratni, akár enyhe beszólásokkal is(én is szoktam a barátnőmet), de mindig érezze, hogy csak viccelsz(én például utána mindig mondom, hogy "Jól van na, csak viccelek!", és megsimogatom a fejét vagy megcsikolom, vagy valami)! Ha tudtok rendesen beszélgetni, akkor használd ki a lehetőségeket! És próbálj meg minél különlegesebbé és fontosabbá válni számára! Egy lány számára, aki szerelmes egy fiúba, a legnehezebb, hogy kapcsolatot létesítsen vele(mármint hogy odamenjen, és legalább hozzászóljon). Ha ti tudtok rendesen is beszélgetni, akkor inkább arra próbálj összpontosítani! Mert az erőszakos, "bunkó" lányokat egy fiú sem szereti. Legalábbis nem hosszú távon!


Tapasztalatból: 21/F

2018. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pénteken megbeszéltük hogy megint talizunk.Egy kissé más volt.

-Az autóban nem énekelgetett meg nevetgélt,csak a telóját böngészte.

-Amikor nála voltam nagyon nem volt téma,egy számítógépes játékkal játszottunk

-Zavarta ha sokáig nem szólaltam meg

-Amikor azt mondja hogy "Gyere" pillanatra megfogja a lábam

-Továbbra sem köszöntünk el rendesen,csak távolról megjegyete hogy nem írtam mikor hazaértem,amir válaszoltam ez azért van mert én fejeztem be a beszélgetést,de amit erre mondott nem hallottam mert beviharzott.

-Csak velem gyakran használ egy idegesítő emojit.Volt hogy írtam vele,csak ezzel válaszolt és abba maradt a beszélgetés,és mi sem történt volna 1 hét múlva rámírt hogy mizu.Ez szombaton megint előjött,ezért a 3-4x idegesítő b*zi ördögfejnél nem írtam vissza.Azóta semmi.


Úgy gondolom én többet érzek,ezért következő alkalomra van egy tervem amivel kiderül hogy most mivan.

2018. okt. 14. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vázold fel neki , hogy tetszik neked . Kérzezd meg ,hogy ő mit érez irántad 。Ha vissza is utasít , attól még lehettek barátok , ha neked is jó úgy.

20/L

2018. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!