Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet ez bármit is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez bármit is?

Figyelt kérdés

Szóval személy szerint van, hogy a nonverbális jelekre jobban adok, mint a vebálisakra. Eléggé bele vagyok esve egy srácba és nem tudom hova tenni a viselkedését, egyszer másodperceken át néz a szemembe/ nézünk egymás szemébe, aztán pár napja oda mentem hozzá, hogy kérdezzek tőle valamit, de még csak rám se mert nézni..

Amikor egy társaságba vagyunk olyan mintha csipkelődne, felhoz közös emléket.

Múltkor vele szemben ültem mellettünk pedig a barátaink és dobott egy ilyet, hogy bizsereg, (egyebkent nem akartam neki mondani, hogy en is:D) nem tudtam hova tenni, de nem akarok magamnak semmit bebeszélni..

Szerintetek ezeket miért csinálja?



2018. okt. 14. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Ezek egyértelmű jelek. Szerencsés vagy!
2018. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1/1 Köszönöm a válaszod!

Nem tudom mi legyen viszont a következő lépés, hogy lépjek-e én vagy várjam meg míg ő? Adjak olyan jeleket amiről biztos leveszi, hogy tetszik nekem?

2018. okt. 14. 22:48
 3/5 anonim válasza:
Határozottan oda kell menni és megmondani hogy te szereted, és ha kiröhög vagy elhajt akkor meg le kell szarni, bár nagyon meglepődnék ha ez történne.
2018. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#1=#3=#4 azazhogy mindegyik én vagyok.
2018. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.Nekem is tetszik egy lány és próbálok vele mindig szemezni!
2018. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!