Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már több éve ismerjük egymást, de általában csak táborban meg közös eseményeken találkozunk, nem egy helyen élünk, ő egyetemista én még gimnazista vagyok.

Most nemrég rámírt , meg is lepődtem , mert sose beszéltünk táboron stb kívül.

Az lenne a kérdés igy a sok papolás után, hogy mikről beszéljünk? Milyen témákról?

Sokszor van témánk , amiről beszélünk, viszont sokszor megáll a beszélgetés es vagy nem írunk egymásnak,vagy csak hulye gif eket küldünk egymásnak:D ezekben az esetekben milyen témát dobjak fel? Köszi a válaszokat. Tudom sok az ilyen kérdés, de a hobbit már kilőttük,suliról szoktam kérdezgetni

L



2018. okt. 22. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategória. Köze nincs a párkapcsolatokhoz. Meg ebből amúgy sem lesz az.
2018. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nincs téma,már az elején,akkor lőttek az egésznek. Nem igaz,hogy alapvető dolgokra itt kell megtanítani az embereket.
2018. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jézusom ezek a miről beszéljünk , hogy írjak rá valakire , rairjak-e vagy ne kérdések.

Ennyire életképtelenek vagytok ? Nemár...ez nagyon gáz.

2018. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne csináljátok azt, mint barátnőm fele. Én nekem kell a szájába rágni, hogy mi érdekli a paliról, én jobban ismerem azt, aki tetszik neki.

Ott van a lehetőség, hogy beszélj vele. Ignorálásnak nevezik, ha semmi érdeklődést nem adsz a másik felé. Bármi legyen az, csak írd le! Vannak gondolataid, és ne hagyd őket a vesztőben.

2018. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Bocs, a rossz kategóriáért.

Nem azt mondtam, hogy nincs téma, csak néha megáll a beszélgetés; akkor mit hozzak fel.

Köszi a válaszokat.

2018. okt. 23. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Légy kreatív. Vagy legyen ő.

De a leírásod alapján ez egy cél nélküli beszélgetés, nem tudom,mi értelmet látsz benne.

2018. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:(
2018. okt. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!