Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjünk bele? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjünk bele? Hogy beszéljünk úgy hogx ne akadjon ki és engedje a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beszélgetünk. Itt kezdődik a probléma. Nem beszélhetnék vele mert anya megtiltotta. Le kellett tiltanom facebookról es nem is találkozhatok vele...a sráccal már régebben is együtt voltunk de anyának sosem volt színpatikus mert többször szakítottunk és többször szétmentünk..nyáron szakítottunk es azota nem jöttünk újra össze...de most kibujt a szög a zsákból..mindketten szeretjük egymást de én 800km-re lakom tőle. Ez most nem fontos de azt mondta a srác hogy nem fekszik le senkivel ezentúl csak velem ha akarom...10hónapig voltunk együtt kissebb szünetekkelés és nem feküdtünk le... és ha kell eljön ide hozzánk hogy láthasson...itt az lenne a legfontosabb,hogy anyukámmal hogyan beszéljük meg a dolgot...nagyon nem szereti a srácot és kiborulna ha megtudná hogy még mindig szeretem...legutóbb leordított...azóta nem merek neki elmondani a sráccal kapcsolatban semmit... Szeretnénk vele beszélni de fogalmam sincs hogyan...
2017. nov. 6. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy***
2017. nov. 6. 22:53
 2/4 CFB ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom van cserediákként, a család, akinél lakom (júniusig), az anyuka nem szereti azt az embert, akit én igen. Én sem tudom semmivel meggyőzni. És már eleve van abból, hogyha akár csak megemlítem.

Engem is érdekelne

2017. nov. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van, én sem örülnék, ha a lányom hol szakít, hol összejön a csaávóval, aki ráadásul a világ másik végén lakik.


Figyelj, nekem a távkapcsolattal semmi bajom (mi 1000km-ről jöttünk össze és élünk együtt már), de az, hogy hol együtt-hol külön, fogalmatok sincs, mit akartok, ő 100%, hogy közben összefekszik ezzel-azzal, ergo még hazudozik is neked...

Hát az é házamba biztosan nem jöhetne.

2017. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!