Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak neki egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak neki egy esélyt? 18/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki szerelmes belém, de az a baj, hogy mégcsak 14 éves, én meg ugye 18. Amúgy úgy gondolom, hogy a korához képest érettebben viselkedik, gondolkozik. Úgy értem, ha nem ismerném őt, ha nem tudnám hány éves és ha nem tudnám, hogy hogy néz ki, akkor tuti idősebbnek gondolnám őt. Nehéz ezt elmagyarázni.


Én szeretek mindenkinek esélyt adni párkapcsolat terén, de ilyen fiatal lány még sosem vallott nekem szerelmet és nem tudom mit csináljak.


Normális válaszokat kérek, a lenéző, elítélő véleményeket magasról le****om.



2018. okt. 24. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ezt nagyon gondold át. Mert nem mindegy h mit vartok el egymastol egy parkapcsolatban. Lehet h o nem feküdne le veled, amit gondolom te azért mar igenyelsz egy kapcsolatban. És lehet h azért anyira nem erett h jól tudja kezelni. Másrészt neki a szerelem lehet h csak fellángolás. Neked bejon a csaj?
2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A bátyja által tudom mit vár el egy kapcsolattól és én azt tiszteletben tartom. Ha ő várni akar vele, nekem nem okozna gondot. Sőt, ha esetleg ő akarna lefeküdni velem, én magam mondanék nemet. Fiatal még.


Szép lány egyébként, de szexuálisan amúgy sem jön be. Eléggé kislányos még. De mondom, fejben tényleg ott van.

2018. okt. 25. 02:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, az utolsó kommented alapján azt mondom, hogy hagyd a kislányt békén. Ha én valakivel járni akarok, akkor nőnek tartom és szexuálisán is vonz. Ez így csak egy szimpi kislány-idősebb srác viszony. Az sem biztos, hogy tényleg szerelmes beléd, csak tetszel neki, ilyen korban mindenkibe "belezúgnak", aki kicsit is bejön nekik, főleg, ha idősebb. Bármennyire is jót tett az önbizalmadnak, hogy valaki szerelmes beléd, keress egy olyan lányt, akit nőnek tartasz és egykorú veled.
2018. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!