Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem számítottam arra, hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem számítottam arra, hogy ez megtörténik. Adjak ennek az egésznek egy esélyt?

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú aki évfolyamtársam volt, majd most szeptembertől osztálytársak lettünk. Több mint 1,5 éve kitartóan "küzd" értem. Az elején nem mert írni, csak nézett a suliban, mosolygott, stbstb... Nekem ez idő alatt volt barátom, akkor kicsit "leszállt" rólam, de a szakítás után 2-3 hónappal újból megkeresett (itt már facebookon).

Nagyon zavart. De tényleg, utáltam, hogy ír, utáltam, hogy bámul és a barátnőim is teljesen kivannak akadva rajta.

Aztán ugye elkezdett írogatni. Tipikusan ez a romantikus fajta, aki tényleg bármit megtenne a lányért, akit szeret. Na ez engem rettenetesen zavart. Nem akarom pl., hogy bárki a mondatai után 4000 szmájlit rakjon. Ezt szépen közöltem is vele, aztán kicsit visszavett a dolgokból.

Na már most... Ez az egész szeptembertől komolyabb, mert ugye osztálytársak is lettünk. És egyszerűen azt vettem észre magamon, hogyha a barátnőim kiröhögik, nekem meg kell védenem, rájuk szólnom, hogy ne legyenek ilyenek. Most pl. beteg és hiányzik az iskolából, rögtön feltűnt, sőőőt!.... reggel kerestem a tekintetemmel, hogy hol lehet, aztán írta, hogy beteg.


Mi lett velem??? Beleszerettem, de magamnak se merem bevallani? De hisz eddig szinte gyűlöltem, még a jelenléte is idegesített, most meg egyszerűen én keresem, várom, hogy rám mosolyogjon vagy egyszerűen írjon (még akkor is, ha csöpög a nyáltól?)

Nem akarom elhinni... Mi lett velem...


Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy sose számított rá, hogy akit már majdnem ki nem állhat, végül beleszeret és együtt lesznek?


( Rosszalló véleményeket nem kérek. )


2016. febr. 22. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Az a baj, hogy lehet, hogy velem is ez történt, csak nem utáltam hanem barátok voltunk. Először semmit nem éreztem iránta, aztán ahogy egyre jobba kerültünk, úgy szerintem bele is szerettem... A szerelem nem az én műfajom, úgyhogy nem nagyon tudom mi van velem... De szerintem simán lehet, mert mindenki azt mondja hogy a szeretetet és az utálatot egy hajszál választja el. Szerintem várj egy kicsit és ha továbbra is érzed, hogy "tetszik" akkor szerintem meg lehetne próbálni, hisz bajod úgy se lesz belőle. Remélem tudtam segíteni :) és sok sikert!
2016. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!!!☺
2016. febr. 22. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos sztori volt:DD De komolyan^^

Szerintem könnyen lehet,hogy megtetszett. Szerelemről még nem beszélnek,de ha féltékenynek érzed magad mikor elképzeled hogy más lánnyal van elég egyértelműek az érzéseid.

Mit érzel ha mondjuk arra gondolsz,hogy megcsókol? Mert az mindent elárul:D

2016. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, hogy őszinte legyek, már gondolkoztam azon, hogy vajon hogyan csókolhat... :D

Ajjj, tényleg úgy érzem, hogy valami kavarog bennem vele kapcsolatban, csak még nem merem bevallani 100%-ig magamnak. :)

2016. febr. 22. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már kicsit úgy érzed biztos tetszik. Sok sikert,ne szalaszd el mert még elveszíted;)
2016. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!