Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány egyfolytába néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyfolytába néz engem akkor azt azért teszi mert tetszem neki, vagy azért mert csunya vagyok?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt meg hogy meglátott egy lány és egyfolytában nézett. Vagy lehet hogy sorozat gyilkos?


Tehát meglát és bámul az arcomba megállás nélkül se mozdulat se semmi csak néz és néz. Még a szemét sem mozgatja, egy helybe áll és csak néz ki a fejéből rám. Talán úgy tudnám jobban leírni, hogy megakadt a szeme rajtam és egyfolytába néz. Ha elfordulok még akkor is ezt csinálja akkor is néz. Csak az arcomat. Lányok ez micsoda már? Köszönöm.



#fiú #szem #lány #bámul.
2018. okt. 27. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2018. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát a lány szép, nem hinném hogy tetszem neki.
2018. okt. 27. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mentálisan beteg?
2018. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van egy srác a sulimban, aki nagyon hasonlít egy edzős társamra. Szegényt ahányszor meglátom a folyosón, megbámulom egy kicsit. Nem úgy ahogy te írtad, de menet közben rajta tartom a szemem pár másodpercig. Párszor szerintem észre is vette. Remélem nem tart dilisnek :)

Lehet, hogy nálad is valami hasonló oka van.

2018. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja szerintem tuti sorozatgyilkos :D Amúgy nem lenne egyszerűbb, ha megkérdeznéd tőle, hogy miért is bámul ?
2018. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy valami mentális sérült lenne. Nem én kezdtem nézni, én már utólag néztem hogy mit néz rám..
2018. okt. 27. 17:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő egy másik faluban lakik mint én. A két falu kb 500 méterre van. Régen 1x beszéltem vele futólag de azóta nem. Nem is érdekelt egyáltalán, ha látom sem köszönök neki. Azt tudom hogy lett neki barátja, tegnap a boltban voltam, a boltban van lottozó. Én ott vártam hogy mikor jön az eladó hogy lottót tudjak feladni. Majd bejöt az anyjával volt bent. Az anyja vásárolt ő meg egyfolytában nézett. Hirtelen vettem észre hogy bámul. Remélem azért érthető volt. Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 27. 17:15
 8/10 anonim válasza:
Csúnyának tartod magad? Mert akkor simán lehet hogy azért bámul. De a legegyszerűbb ha ode mész és megkérdezed. Különben nyugodtan tippelgethetsz és kerdezheted mások véleményét, de senki sem tudja biztosan csak a lány.
2018. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok, se nem csunya se nem szép! :)
2018. okt. 28. 19:30
 10/10 anonim válasza:

ez de aranyos! :)

Szerintem tetszel neki,lehet a kisugárzásod nyűgözte le.

Velem is volt már ilyen, elmentem már annyi jókèpű férfi mellett, de mégse, jellegtelen amolyan: semmi nincs a szép külső mögött. Meglátsz egy kicsit kevésbé jóképű férfit, mégis hozzá vonzódtam, mert árad belőle valami megfoghatalan, kellemes érzés, csak nézed és a közelében szeretnél lenni. Biztos vagyok benne, hogy a lány is ezt érzi.

Kérdezz rá, udvariasan! :) Ne lekezelően!

2018. nov. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!