Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Tegnap ittas állapotban ráírtam egy helybéli lányra, mikor hazafelé mentem. Régen tetszett is, ezt gondolom akkor leszűrte, de ellaposodott az egész még annak idején.Tegnap meg úgy éreztem rá kell írnom, hát ráírtam. Elég gáz beszélgetést folytattunk le, meg minden, főleg úgy hogy szerintem már barátja is van... Hogyan kéne bocsánatot kérnem, hogy ne legyen olyan kellemetlen? Egyáltalán kérjek?

2018. okt. 28. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy részeg voltál, nem mentség semmire, szóval igen, kérj bocsánatot tőle. És, hogy hogyan? Légy férfi, állj oda elé és legyél őszinte. Ha szerencséd van max. kapsz egy taslit.
2018. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írjál neki egy újabb levelet, józanul, és írd meg, hogy ne haragudjon a tegnapi levélért, nem volt szándékodban megbántani, tudod,hogy már foglalt, nem is érted, miért csináltad, lehet azért, mert egy kicsit többet ittál a kelleténél, reméled, többet ilyen nem fog előfordulni. Aztán akármit válaszol, te már ne válaszolj rá.
2018. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hódítsd el az aktuális pasijától ha kemény vagy, de józanul! Lehet hogy bejössz neki csak eddig töketlen voltál kezdeményezni.
2018. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!