Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó voltam vele. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam vele. Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Szilveszterkor egy buliban bepróbálkozott, én meg elég bunkó voltam vele... pedig nem akartam... annyira rosszul érzem magam elmiatt. Egy suliba járunk, gondoltam odamegyek majd hozzá bocsánatot kérni, de sosem volt egyedül. Gáz lenne elrabolni tőlük arra a 2 percre? Írni nem szeretnék.

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 6. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bunkó voltál vele de nem akartad?

Istenem inkább hagyjad szegény srácot mindketten jobban jártok.

2016. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult a dolog, egyszerűen írtam le, nem ez a lényeg. Nem akarok tőle semmit, és próbáltam vicces lenni, de nem úgy sült el, ahogy terveztem.
2016. jan. 6. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ne menj oda, mert akkor úgy jönne le, hogy akarsz tőle valamit. Hagyd békén szerencsétlent, hamár bunkó voltál.
2016. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb kimeld meg ot, a mostani enedtol, es probalj tanulni belole. Legkozelebb majd, jobban atgondolod talan, hogy kivel mikent bansz. Kezd el az ertekrendeddel, es haladj lefele.
2016. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most mindenki félreértett... nem úgy voltam bunkó, ahogy gondoljátok. Egy csomót beszélgettünk (nem először találkoztunk) és egyszercsak meg akart csókolni... annyira meglepődtem (meg még egy csomó dolog), először csak hátraléptem, de nem esett le neki, mikor azt mondtam, hogy menj már (ezt sokszor használom viccesen, az ittas agyam meg nem szűrte ki, hogy ez talán nem ide illő). Haza is ment...
2016. jan. 6. 21:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
16, Ő 17
2016. jan. 6. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
nekem de jó hogy nincs erre gondom.. ha én is bocsánatot kérnék mindenkitől akivel bunkó voltam hosszú lenne a lista:D
2016. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok,hogy 16 éves létedre ittas vagy.
2016. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok előrébb:)
2016. jan. 6. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!