Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás erre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Tök jó barátok vagyunk, de részemről sokkal több érzés van ebben a barátságban. Kb 5-6 hónapja borzasztóan szerelmes vagyok. Mindig ölelgetném szívem szerint, nagyon kedves, édes vagyok vele, de, ha a fejemre állok se jöhetünk össze, ezt már többször megbeszéltük.

Általában okés vagyok ezzel a helyzettel. De minden hónapban van 1-1,5 hét legalább, amikor nagyon szomorú leszek, és másra sem tudok gondolni, hogy legyünk együtt, és aztán arra, hogy nem lehet, és gyakran sírni kezdek.

Sokszor átbeszéltük a helyzetet, és mindig arra jutottunk, hogy ő nem érez semmi többet barátságnál, én jegeljem magam, és egyikünk sem akarja, hogy a barátságunknak vége legyen.

Többször gondoltam rá, hogy ignorálnunk kéne egymást egy ideig, de ez nagyon radikális ötletnek tűnik.

De...

Nekem ez a barátság, így nagyon nem megy, mindig késztetést érzek olyan dolgokra, amiket az emberek a párjukkal csinálnak (szexet kivéve), nem tudok nyugodt lenni körülötte, ezerrel ver a szívem, zavarban vagyok, néha féltékenykedem, és nagyon el tudok veszni a szemeiben, sokat nézem, és mindig el akarom halmozni mindenfélével.

Mit tehetnék, hogy jobb legyen végre, bárkinek, bármilyen ötlete van, légyszi írja le!



2018. okt. 29. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy fiú vagy, vagy lány?
2018. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. okt. 29. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2018. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Békülj meg a meztelen valósággal, hogy a fiút különösebben nem érdekled. Nézz más fiú után!

Ez a mondatod minden helyett beszél:

"Sokszor átbeszéltük a helyzetet, és mindig arra jutottunk, hogy ő nem érez semmi többet barátságnál, én jegeljem magam, és egyikünk sem akarja, hogy a barátságunknak vége legyen." Ebből sem értesz?

2018. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen, értek belőle.
2018. okt. 29. 21:21
 6/7 Candi_ce ***** válasza:
Nem hasznodra váló tanácsokkal szolgált az előttem szóló! Próbálj meg több lenni mint barát! Beszélgess előtte más fiúkkal. Csinálj olyan dolgokat amik esetleg féltékennyé tenné, mert az is lehet hogy még nem jött rá hogy szeret! De ha fél hogy elveszíthet akkor ott már van valami! Ahol van féltékenykedés ott van szeretet!!! :)
2018. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy félne, hogy elveszít.

Full egyértelmű, hogy ott vagyok neki, és mindenben segítek, ha kell, mindig lehet velem dumálni, szóval nem fél (szerintem)

Nem vagyunk összenőve, ő is beszél lányokkal, én is más fiúkkal(igaz, én viszonylag ritkán).

Szóval ez a tanács nem hinném, hogy bevállna.

Mindenesetre köszönöm a segítő szándékot, de maradok inkább a biztonságos barátzónában.😅😇😇

2018. okt. 31. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!