Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van megoldás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van megoldás a helyzetre, vagy csak az idő segít?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és randizom egy fiúval. Nagyon tetszik, elvileg én is neki, de nagyon keveset tudunk találkozni, mert messze lakik, és nagyon sok dolga van mostanában. Amikor fb-on beszélünk (nem sokat szoktunk hétvégéken kívül, mert egyikünk sem a facebookos beszélgetések híve, meg általában suli közben nehéz is), akkor általában aranyos. Nagyon-nagyon megszerettem ennyi idő alatt is, és nem tudok mit csinálni, egyszerűen belehalok hogy ilyen kevésszer látom, de nem akarom ezzel terhelni, mert most elég sok stressz éri különböző okokból. Ötletek?
2016. febr. 14. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Idő
2016. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!