Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Már eléggé kétségbe vagyok esve, hogy nincs barátnőm, igaz csak 16 éves vagyok, meg persze, a tanulás fontosabb, de már jó lenne valaki, akivel elmehetek valahova, vagy éppen megnézni egy filmet ilyesmi, vagy csak szimplán beszélgetni, mert azért mégis más érzés mint haverokkal. De egyszerűen nem tudok senkivel összejönni, pedig azt mondják jóképű vagyok, kondiba is járok, szóval külsővel nem lehet baj, de így sem jön össze nagyon. Baráti körben sincsenek lányok, csak haverokkal szoktunk elmenni erre-arra. Nemtudomlene már mit kellene csinálom.
2018. okt. 31. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges azt meg kérdezned, hogy benned van-e a hiba, mert egyrészt biztos hogy van benned,csak az a kérdés hogy súlyosak vagy nem, másrészt minden emberben van, szóval ha nincsen kirívóan rossz tulajdonságod ez miatt kár aggódni. Senki sem hibátlan.Ki mondja, hogy jóképű vagy? Család? Haverok? Én a helyedben megnézném hogy akik mondták, nem elfogultsággal tették-e azt.Az hogy jársz kondizni az nem egyenlő avval hogy jól nézel ki.Az nem garancia arra hogy be fogsz jönni a lányok többségének. Főleg ha ez miatt nagyképű vagy(csak feltevésként mondom, mert ezt figyeltem meg, hogy azok a (tini) fiúk akik járnak kondiba túl jónak hiszik magukat), és ha csak ilyen "alibi" edzéseket csinálsz. Ahogy írtad, csak haverokkal vagy, nulla lány ismerőssel. Ha lányokat is akarsz a (közvetlen) közeledben tudni, akkor velük is ismerkedni kell, oda kell hozzájuk menni, rájuk kell írni. Másképp nem fog menni.
2018. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Candi_ce ***** válasza:
Mindenkibe van hiba :) ha gondolod irhatsz privit beszélhetünk!
2018. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted :( én is hasonlóan érzek(egyébként lány vagyok) ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan!
2018. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!