Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Tinderen ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet Tinderen ismerkedni?

Figyelt kérdés
(Nem tudom milyen kategóriába tegyem)

2018. nov. 1. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd, regisztrálsz, raksz fel képeket. Ha tetszik a lány szívezed vagy szuperlájk, ha nem akkor X.

Ha tetszetek egymásnak párba rak és tudtok beszélni.


Nem igazán javasolom ha párkapcsolat céljából regisztráltál, maximum ha alkalmit keresel. Én az előző exemmel itt jöttem össze és majdnem 2 évig voltunk együtt. Nagyon megszerettem és szerelmes lettem idővel, de ez az elején szokott így lenni. A Tinder elveszi ezt az egészet, a kíváncsiságot. :)


Mindenesetre jó keresgetést!

2018. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél fel magadról,olyan képeket amin BMW elött pózolsz,lehetőleg viselj fekete trikót,izómpólót és ami a legfontosabb vágj közben jó buta fejet a képeken.


Abban az esetben,ha nincs otthon egy leharcolt 20 éves BMW,akkor csak állj be egy elé, a képek elkészítése erejéig.

2018. nov. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sehogy.
2019. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!