Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbáljak lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Hol próbáljak lányokkal ismerkedni? Próbáltam már suliban, tinderen, buliban. De nem jött össze egyszer sem 17/f

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sokszor próbálkoztál, talán nem a "hol", hanem a "hogyan" kérdésre kéne keresni a választ.
2018. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Erre nincs igazán jó válasz, az a baj. Attól függ leginkább, milyen a külsőd, na meg mennyi pénzed van. Többnyire ezek a siker kulcsai. Ha legalább az egyik megvan, a csajok maguk fognak kezdeményezni tenálad. Ha egyik sincs meg, akkor meg veszett fejsze nyele, ismerkedhetsz bárhol, nem fogsz sikerrel járni.
2018. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert visszahúzódó vagy. A csajok a magabiztos pasikat szeretik. Talán a külsőddel van gond ha eddig tényleg nem jött össze semmi.
2018. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
A pénz nem számít a lányoknál hidd el. A nőknél már inkább számít ők már előrébb is gondolnak hogy mi lesz a jövőben de a lányok ilyesmin még nem igazán agyalnak. Saját tapasztalatból mondom hogy hiába vagyok kicsit tehetősebb és hiába van kocsim is így se tudok barátnőt szerezni. Úgy hogy szerintem ez nem befolyásolja azt hogy egy lány össze jön e veled vagy sem. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: A próbálkozást soha nem szabad feladni mert aki nem mer nem nyer. És ne csüggedj ha 1-2 lány elutasít mert nem tudhatod mit hoz a holnap... bármikor össze találkozhatsz az igazival :) 17/f
2018. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem jol probalkozol be, es a szemelyisegeden kene valtoztatni.:) van ilyen fiu ismerosom nekem is, helyes meg minden de rettento unalmas a szemelyisege.
2018. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

A 2-es tökéletesen leírta mi a valóság.

Ha eddig nem jött össze akkor szinte biztos, hogy ronda vagy. Mármint genetikailag vagy ronda, tehát változtatni nem tudsz rajta. Viszont még fiatal vagy. Még változhat a tested. Kezd el imádkozni, hogy a jó írányba.

2018. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy ezen meglepődve. Aki keres az talál. Amúgy már a felhasználó nevedből is itélve duci lehetsz, ha elvárod egy lánytól, hogy jól nézzen ki azt magaddal szemben is elkéne várnod nem gondolod? Meg ha nincs miből válogatnod te se válogass. #3 jól mondta lehet visszahúzódó vagy. Meg ha van olyan lány akinek nem jössz be, az miért lenne gond? Hisz mindenkinek más az ízlése. Nem kell magadat beállítani áldozatnak, hogy de miért nincs baratnőm velem lenne gond? Gondolkozz el ezen, hogy miért nincs. És próbálj meg változtani rajta, így sose lesz barátnőd. Senki nem kiváncsi egy fiú hisztijére.
2018. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!