Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogyan javítana pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan javítana pár ruha és jó frizura azon, ha valakinek ronda az arca?

Figyelt kérdés
Már évek óta folyamatosan jó, elegánsabb ruhadarabokat hordok és a környék legjobb fodrászához járok. Ezek nem olyan olcsó dolgok, de valahogy semmit sem segítettek eddig a külsőmön, pedig itt minden lány azt írja, hogy ezek a fontosak...
2018. nov. 12. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként ennél többet nem kell változtatnod magadon. Csak elnyomod az egyéniséged. Ha gondolod, esetleg privátban küldhetsz képet, és akkor el tudom mondani, mi lehet a baj 😉😉
2018. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem hinném, hogy bármit is segítene.
2018. nov. 12. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tudod. :)
2018. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Pedig segít. Az összképen javítanak ezek plusz a jó test, szép bőr, szép kezek. Nekem van olyan ismerősöm akinek nem szép az arca de a többi része igen és szép, hozzáillő ruhákban jár, sokkal jobban néz ki úgy mintha egy szar frizurával, igénytelen ruhában jelenne meg.
2018. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, szintén ugyanígy vagyok.. Divatosan öltözködöm, profi fodrászhoz járok, de ennek ellenére sem kellek egy lánynak sem... 22/F
2018. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!