Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjünk el beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjünk el beszélni megint?

Figyelt kérdés

A tavasszal-nyáron nagyon jóba lettünk egy sráccal, odáig volt értem, csak akkor annyi volt a probléma, hogy barátom volt. Egyre csak romlott a kapcsolatunk a pasimmal, a másikhoz meg egyre közelebb kerültem. Mindent megbeszéltünk, sokat találkoztunk, olyan volt mintha ő lenne az igazi. De nyár végén szakítottunk a barátommal, és mire vége lett, ezzel együtt a nyárnak is, és abban egyeztünk meg h nem jövünk össze, mert én másik városban tanulok és kolis is vagyok, nagyon keveset találkoznánk és nem lenne jó.

Kezdődött a szeptember és egyre kevesebbet beszéltünk, mostanra meg már semennyit. Nagyon hiányzik, nekem kellene keresnem? Segítsetek!:(



2018. nov. 13. 23:11
 1/2 KrIsZAMeNo ***** válasza:
Persze. Nyugodtan keresd fel, nem fogja leharapni a fejed, és ha elutasít vagy bármi más elhiszem hogy rosszul fog esni ha olyan vonzódást érzel iránta. De akkor ez csak egyet jelenthet, hogy nem érdemli meg hogy megkaphasson.
2018. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a srác helyében lennék, akkor azt várnám, hogy te keress. Ő már mindent megtett a dolog érdekében, ezért minek is keressen, főleg úgy, hogy megmondtad neki, hogy ne legyen több köztetek.
2018. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!