Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy itt sok az idosebb pasi? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Van itt egy csavo aki annyiszor irt ram (parszor tettem ki kerdest) hogy mar nevetseges. 28 eves.

Mar nem azert de ez a kategoria nem a majdnem 30 eveseknek szol, hanem a TINIknem



2018. nov. 15. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
"rád ír mi újság ,hogy vagy ?" azt zaklatónak ,meg pedofilnek van egyből titulálva. XDD Ha boltban vásárolsz és idősebb az eladó fiú vagy netán szórakozó helyen a pultos és szépen szól hozzád , szerintem hívd ki a TEKeseket !! xDD
2018. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 Ez nagyon találó. xD
2018. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De azt nem értem meg, hogy engem is üldöz kitartóan súlyos hónapok óta. Már nem tiltom le, mert érdekel, hogy mekkora a kitartása, de nem hiszem el, hogy ezzel itt sikert lehet elérni. Mert oké, én is találkoztam innen személyesen már 2 lánnyal is, de azok nem ismerkedésnek lettek indítva. És az a durva, ha beszéltem erről az ürgéről nyilvánosan vagy neki privátban, elkezdett anyázni. Képzelhetem, milyen lelkivilága van.
2018. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Rám még nem nagyon írtak, de egy lány ismerősömre még 3 évvel ezelőtt, vagyis 13 éves korában ráírt egy 25 éves fickó, pedig még oda is írta a kérdéséhez, hogy ”13/L”. :/

Azt meg inkább nem írom le, hogy milyen dolgokat írt meg kérdezett tőle a pali...

16/L

2018. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rám egyszer egy másik ember írt rám 1hónapon belül és mind a 3szor más volt az életkora. XD
2018. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ahh igen 😂😂


Es kedves nem tudom hanyadik aki jott a boltos peldaval, de hidd el tudja az ember mi a szandeka annak a foszernak es nem a baratkozas meg a szia hogyvagy dolog, mert elejen amikor vissza irtam neki kepcseret akart meg talalkozot meg hasonlokat, szoval ez minden csak nem a szia hoygvagy kateg

2018. nov. 15. 19:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem is megtalált ez az ember elég sokszor, rádaásul ugyan azt írta mindig.

Egy idő uten tiltottam, aztán jöttek hozzá hasonló emberek akiket szintén tiltottam.

2018. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rám írt erre mondom hogy ugye tudod hogy én srác vagyok te pedofsz erre ahogy gondolod
2018. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én még a Vint Alex nevű felhasználót is khmm ”bírtam”... 40 évesen ilyet ír, hogy 14 évtől érdekes lehet egy lány. :/

Hát, jól van... Hálistennek őt már nem lehet látni.

2018. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!