Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar az, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar az, ha egy lány mondja, hogy nincsen megelégedve az alakjával?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavar. Ha bejön nekem, tetszik úgy is, ha nem tartja tökéletesnek magát. Sőt, ha nem tartja tökéletesnek magát, dolgozni fog azon, hogy formálja azt, amivel nincs megelégedve. Ettől még formásabb lesz.
2016. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Önmagában nem.

Amikor viszont egész nap azt kell hallgatnom egy álom külsejű csajtól, hogy "jaj, de kövér vagyok, jaj, de kövér vagyok", meg amikor nem bírja elfogadni, hogy még ha neadjisten tényleg van rajta némi plusz, de van, akinek így tetszik, na, az kiábrándító.

2016. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A hisztis p1cs4k zavarnak.
2016. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Mi közöm hozzá, őszintén?
2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 L1lla válasza:

Elárulom, egyik lány sem elégedett tökéletesen az alakjával, :)

A lényeg, hogy ne nyomasszon téged állandóan ezzel. Vagy tartsa meg magának, vagy dolgozzon rajta, lehetőleg ne diétázással, mert az állandóan diétázó nők unalmasak szerintem, hanem sportolással.

2016. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem ZAVAR! Amíg a se_ggét meg a p_ináját nyalom, addig ne ilyenekkel foglalkozzon.
2016. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakításnál ideális indok:)
2016. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!