Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ocsmány vagyok akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ocsmány vagyok akkor tényleg jobb mindenkinek, ha nem is próbálkozok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam valahol és eléggé elgondolkodtam rajta. Ha nem próbálkoztam volna eddig egy lánynál sem, akkor sokkal jobban jártam volna. Megúsztam volna rengeteg csalódást, kellemetlen pillanatot, feleslegesen elköltött pénzt. Kevesebbet szenvedtem volna talán. És másoknak sem okoztam volna kellemetlen pillanatot azzal, hogy kitaláljanak valami kedves indokot a lerázásra. Például szombaton történt az, hogy elmentem randira egy lánnyal (életem második randija volt), akivel az interneten ismerkedtem meg. Ott minden jól ment, kedves, érdeklődő, stb. volt. Gondolom az volt a hiba, hogy a neten nem sok kép volt rólam és nem is valami jók. Viszont amikor találkoztunk, akkor már az elején mondta, hogy mennie kell sajnos valahova nemsokára és emiatt le is lépett hamar. Közben telefonált is párat és hallatszott, hogy az, akivel beszél, nem is tudja, hogy miért kell oda mennie. Például neki is sokkal jobb lett volna, ha nem kellett volna így szerencsétlenkednie.
2018. nov. 15. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.
2018. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nincs így. Ha jól sejtem még tini vagy. Miért írnád le magad máris? Még szinte ki se fejlődött a személyiséged, rengeteget fogsz még változni, komolyodni, magabiztosabb leszel, megtalálod a helyed a világban. Legyél erre nyitott, és ne zárkózz el szánt szándékkal.
2018. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy ocsmány férfi, csak maximum hanyag és nincs önbecsülése. Van egy régi mondás, miszerint a férfi lehet bármilyen kinézetű a vonzereje mindíg belülről fakad. Akárki akár mit mond, én már sok kevésbé szépfiút láttam akiket jó csajok vettek körül. Magabiztosak, szeretik és elfogadják önmagukat ez melett jó a hozáálásuk a humoruk és imádják a nőket.


Javaslom olvass utánna, hogyan lehetsz vonzóbb.. Változtass magadon mert akkor mindenkinek jó lessz és neked a legjobb !

2018. nov. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. nov. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belefáradtam, hogy túl sokan gondolkoznak így mint te. Szedd össze magad b+ vagy sajnáltasd magad, úgyis előrevisz, ha itt picsogsz. Persze keress kifogást, de helyetted senki nem fog próbálkozni. Kedvedre való ez az állapot? Nem úgy tűnik. Hát akkor meg tegyél is azért, hogy találj párt magadnak.
2018. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már nagyon sokszor, teljesen eredménytelenül.
2018. nov. 19. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!