Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valakinek pozitív...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valakinek pozitív tapasztalata internetes ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem szinte csak negatív tapasztalataim vannak ilyen téren. Az egyik hirtelen eltűnik, a másik kétszavas válaszokat ad, a harmadikról kiderül, hogy szélhámos, a negyediknek már van kiszemeltje, az ötödikkel nagyon jól elbeszélgetünk, de ő csak barátkozni akar (persze ezt nem közli már az elején) stb.


Aki neten (pl. itt vagy társkeresőn) találta meg a párját, leírná a történetét? Hogy ismerkedtetek meg vele, hány embernél próbálkoztatok, amíg összejött valami satöbbi?



2017. aug. 7. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán illik ide,de ha van időd írj rám s mesélek.
2017. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem kérek olyan válaszokat, hogy "ismerkedj élőben". Szerintem is az lenne a legjobb, de sajnos ahol élek, nem nagyon van kivel. :D
2017. aug. 7. 18:51
 3/13 A harmadik szem ***** válasza:

Első sorban nem az igazit kell megtalálnod, hanem arra kell, hogy rágyere, hogy MILYEN az igazi, mert amég azt nem tudod, addig azt sem tudhatod, hogy mit keresel.

És pontosan ezért javasolnám, hogy igen is élőben ismerkedj, de kivételesen a szándékod ne a párkapcsolat kialakítása legyen, hanem az, hogy megtanuld milyenek az emberek legbelül.

Igen is menj oda azokhoz is, akiket nem tekintenél potenciális partnernek, mert nem tudod mi kell neked.

2017. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, nyolc hónapja együtt is élek vele :)


Fél évig csak cseteltünk, a munka miatt nem tudtunk találkozni.

Aztán fél évig 1000km-es távkapcsolat, majd ezt felszámoltuk és költöztem.


Előtte sok sráccal írtam, de 10/8 szexelni akart - őket azonnal koppintottam -, meg elmentem egy randira, ahol a csávó végig fogdosott, aztán még hetekig hívogatott, hogy milyen jól érezte magát.

Én közben már ismerkedtem az azóta párommal :)

2017. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Volt egy 3,5 éves kapcsolatom egy online társkereső oldalról (csajozas.hu), meg utána a feleségemet is ugyanott ismertem meg.


Írtam vagy 2-300 lánynak a két körben összesen. Elenyésző hányad válaszolt (~20%), még kevesebb volt, akivel találkoztam is (kb 4-6). Mondjuk akinél már találkozásig jutottunk azzal azért előtte már meglehetősen sokat leveleztem, így az hogy kevéssel találkoztam nem feltétlenül jelent rossz eredményt. Érdekes módon, mindig a kép nélküli lányok voltak a normálisabbak...

2017. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

es a hatodik aki netes ismerkedes utan rnadira hiv, talalkoztok, hulyit ossze vissza majd 3 nap mulva kozli hogy bocsi nem akarok kapcsit

de ezt is csak akkor mondja ha rakerdezel mi legyen koztetek..............

2017. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk jogos a kérdés,Putyinnal élőben talizni necces.
2017. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os: ja, ilyen is megtörténhet.

7-es: Mi van?

2017. aug. 7. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne "love.hu"-zz, hanem inkább játsz MMORPG-kkel. Ott ezerszer több az értelmes fickó, mint a társkeresőkön (többek között nem kell a "betegállatoktól" félned). Persze ne állíts be úgy egy guildbe, hogy "hali, jár velem valaki?", hanem lépj be, beszélgess, stb. Aztán jön magától. Ha tudnád, mennyi magányos (és jóképű!) pasas játszik. :D
2017. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Chateltem 13 hónapot a "haverommal", az vetetett véget a kapcsolatunknak hogy találkoztunk és belémszeretett.. 13 hónap után volt csak az egyetlen talink, lehetett volna több is ha barátként kezel ő is.


Ennél ami még jobb, hogy itt gyk-n ismertem meg a szerelmem. :) Egy hónap chatelés után találkoztunk és egymásba szerettünk, azóta is együtt vagyunk. :)

2017. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!