Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog írni?

Figyelt kérdés
Tinderen jobbra húztam és ő is engem így párba tett minket. Én lány ként úgy gondom h a fiúnak kell először lépnie, de nem történik semmi. Akkor miért húzott jobbra?

2018. júl. 5. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Lehet naponta 30 lányt is jobbra húz, nem te vagy az egyetlen szép lány. Ennek semmi jelentősége. Az utcán se megyünk oda mindenkihez,aki tetszik.

És ez egy vad idegen ember,ne várj tőle semmit, ez a másik után kaparás egyébként is ritka taszító egy lánytól.

2018. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tinder nem a legjobb társkeresési app. Persze vannak kivételek akik ott találták meg életük párját de rengeteg bunkó ember van ott. Pl velem volt olyan hogy párba álltam több lánnyal,ráírtam és nem válaszoltak. Akkor minek húzott jobbra? szóval személy szerint nekem nem jött be.
2018. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

egyen jogúságot akartatok és hogy semmilyen hátrány ne érjen titeket nőket stb stb...

de ha ilyen van akkor a pasinak kell írni :D na ez a vicc :D

szerintem ez ott megdölt, hogy a pasi csináljon mindent nyissa ki az ajtót, ő tegye meg az első lépést, mikor a törvény előtti egyenjogúság nem volt elég, hanem még tovább küzdöttök és több jogot akartok mint amivel eddig bárki is rendelkezhetett volna

szerintem már az a világ elmult, hogy a pasinak KELL lépni, ha akarsz valamit szerezd meg, írj rá te

amúgy ez hogy kit hova húzott hagyjuk már, lehet véletlen volt vagy mindenkit jobbra húzogat nem tudhatod

2018. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!