Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok valakinek bejön a pocak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valakinek bejön a pocak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 év alatti lányokhoz szól a kérdés. Ti járnátok egy ilyen fiuval?

170 cm vagyok és 68kg van sajnos egy kis hájas pocakom. A hajam barna és a szemem is. Szeretek focizni de nem nagyon sportolok semmit. Kedvenc tantárgyam az informatika felnöt koromban programozó szeretnék lenni. Lányok baj az a kis pocak? Járnátok egy ilyen fiuval?



2018. nov. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is van egy kis pocakja, de nekem nincs vele gondom... én se vagyok vékony

19L

2018. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az összkép jó akkor persze a súly és a magaság csak egy szám
2018. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így külsőre lehet nem fogna meg. De, idővel bele tudnék szeretni ha olyan a személysége.
2018. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mutasd azt a pocakot küldj róla képet privátba
2018. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ez nagyon sokmindentől függ. Tesómnak is van pocakja, kicsit husis, de kondizik, izmos és magas is. Hiába van pocakja olyan kisugárzása van hogy mindennap más lánnyal van kb. De lehet hogy a t esetedben ez az igénytelenebb pocakfajta.
2018. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
feszes nagy pocakot szeretik a nők, logós zsír pocakot nem .
2018. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok elkepzelni ilyen merereket gondolwtba szoval ha tudsz dobhatsz egy kepet es mondok velemenyt. De szerintem ameddig te jol erzed magad nem megy az egeszsegedre es az osszkeppel nincs gond addig okes💁🏼‍♀️


16/l

2018. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj.Én járnék. Kb én is ebbe a súlycsoportban tartozok. Ekkora magas vagyok, és kicsit vékonyabb, mint Te!
2018. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!