Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik az érzéseimmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel elkezdtem beszélgetni aki nem a kozelben el de eleg gyakran lejarnak a haverjaival oda ahol en elek meg a szuleivel.. de eddig soha ilyen nem volt hogy beszélgettünk pedig ismertük egymást meg a szüleink jóba vannak.(van egy borozonk hozzánk szoktak feljarni borozgatni stb) de mindig csak köszöntünk és ennyi. Neki is volt csaja nekem is pasim és miután véletlenszerűen nekem véget ért neki is nemsokkal.. És spontán elkezdte a kepeimet likeolni stb aztan ramirt hogy a mi borozonkba tart egy bulit es meghívott.. Ott eléggé jol ereztuk magunkat ittunk tancoltunk.. Es utanna mar folyton beszeltunk de en vegig úgy éreztem mint egy joo barátság jöttek a szivezesek de végig ugy beszéltünk mint barátok.. Jottek a közös bulik stb.. Es ahogy jottek a bulik neha ott mar elcsattant egy egy csok es olyan kozvetlen kapcsolatba kerültünk egymással hogy lefekudtunk..de előtte mar paran megkerdeztek hogy nem e vagyunk e együtt mert elegge látszik.. Es engem tényleg nem zavart eddig ha mas lannyal beszélt vagy valami.. Tényleg mint barat es neha kis extrakkal tekintettem ra.. Viszont ez kb feleve megy igy.. Felev utan fekudtunk le.. Azert ittunkis.. De nem bantuk meg mert jovolt.. Ő viszont mar kezdett ugy csinálni mintha zavarna ha mas fiuval dumálok elotte stb.. Es az utóbbi buli ota miota elmentek haza elkezdett hianyozni es azon gondolkodok mennyire hianyozna ha mar nem beszelnenk nem taliznank stb pedig eddig tényleg baratnak gondoltam.. Szerintem ő is igyvan baratnoim szerint kezd engem is mar ugy megszeretni szerintetek? Nem tudom mivan velem 17L a fiu 19
2018. nov. 19. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten szeretitek egymást! Miért nem beszélitek meg?
2018. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!