Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért félnek lépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért félnek lépni?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy srác. Ő 12-es, én 9-es vagyok. Eléggé sokszor szoktunk szemezni. Én várnám, hogy lépjen, de nem csinál semmit sem. Tegyem meg én az 1.lépést? Vagy nem is tetszem neki? Kb. egy magasak vagyunk és ez egy kicsit zavar engem. Én 165 cm vagyok. A tanácsaitokra lenne szükségem. Előre is köszönöm! ❤

2018. nov. 25. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fél attól, hogy visszautasítod...próbálj meg neki mindig köszönni mikor elmegy melletted mosolyogni rá keresd a társaságát aztán akkor talán lépni fog :)
2018. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha bejelölöm Facebook-on, akkor azt jelzésnek lehet felfogni, nem? Szóval akkor gondolhat arra, hogy nekem tetszik Ő. Vagy nem?
2018. nov. 25. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös ismerősötök, simán. Persze lehet fél, hogy átvered.
2018. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy nem tudok a fiúkon kiigazodni. Ha bejelölöm Facebook-on, akkor írjak is rá, vagy az már túl sok lenne? Vagy inkább várjam meg, hogy Ő írjon (ha egyáltalán fog írni).
2018. nov. 25. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be nyugodtan meg élőben is ha látod szemezz vele mosolyogj rá ha ezekből nem veszi a lapot akkor másképp is megkell próbálnod

De ezekből tudni fogja ;)

2018. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a valaszokat. Az a baj, hogy most már annyira elbizonytalanodtam, hogy tetszek e neki egyáltalán. Legjobb barátnőm szintén azt mondta, hogy nézett engem a srác a suliban. De akkor fél lépni?
2018. nov. 25. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne ijeszd meg :D menj oda hozzá élőben és beszélgess vele :)
2018. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A suliban random menjek oda hozzá? Mert ő mindig a bártaival van, ahogyan én is. A fiúknak nem ilyesztő, ha egy lány odamegy hozzájuk? Vagy mit mondjak neki, mikor odamentem hozzá?
2018. nov. 25. 18:06
 9/9 anonim válasza:
Nem ilyesztő. 17/f
2018. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!