Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szexi még a kockahas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexi még a kockahas?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Jól néz ki/ nem jól néz ki...


Kort is légyszi ;)


2018. nov. 29. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi lenne a kérdésem, itt a kérdés alatt, hogy miért baj az, hogy én, és sokan mások szexinek tartjuk a kockahasat?

Fiúk, ti szexinek láttok egy formás mellet, feneket, szépnek találtok egy szép hosszú, esetleg vagány női hajat?

Ha nektek ezek a dolgok vonzóak lehetnek (és gyanítom 80%-otok legalább vonzónak tartja ezeket) akkor mi miért nem tarthatjuk szexinek a kockahasat?

Nem azt írtam(#2 vagyok) hogy az az etalon, és, ha nincs, a világ összedől, csak szimplán azt, hogy szexi, és tetszik. Ez egy olyan dolog ami kb tök mindegy, nem lényeges, de szívesen megnézi az ember lánya, ami szerintem egyáltalán nem baj.

Bocsi, ha nagyon kukacoskodó voltam 😅

További szép estét mindenkinek!😇😇

2018. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Az is elég manapság ha BMW van a popsid alatt :D Nem kell ide kockahas :)
2018. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!