Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagy hátrány az ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagy hátrány az ha egy fiú nem izmos?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne hártány?

Mindenkinek más típusú fiúk/férfiak jönnek be.

2018. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ZZotyaa ***** válasza:
21%
A genetikai kodoltsagok miatt a nok olyan part probalnak meg valasztani maguk melle akiknel erik hogy kepesek megvedeni oket, persze ember fuggo
2018. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a vékony, nem izmos fiúkat:p
2018. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egy fiú véleménye mennyit számít, de 183 centivel és 105 kilóval nem vallanám magamat izmosnak. Ennek ellenére lassan 2,5 éve van barátnőm, és nem panaszkodik. :D Szóval nem nagy hátrány. Feltéve, hogy értelmes lánytál próbálkozol. Ezért kell mindig a tiszta lapnál próbálkozni. Pl. a középiskola első évében, vagy az egyetem első évében, de semmiképp nem a végén. Mert ha utólag derül ki, hogy a lány gyökér, akkor eléggé leronthatja a "hírneved". Én az egyetem gólyatáborán ráírtam az egyik lányra(odamentem volna személyesen, de másik csoportban volt, és nem volt rá lehetőségem), aztán egy szűk hónap után összejöttünk. De szinte senki nem ismert, illetve kb. őt se, ha véletlenül visszautasít, abból semmi gáz nincs. Ez pl. nem mondható el 3 év után, mert akkor elkezdenek pletykálni.


Szóval a lényeg, hogy nem a külső a lényeg, hanem a belső. Aki a külső alapján lepattint, az valószínűleg úgysem érdemelne meg, szóval mindegy. :D

2018. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!