Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves fiúk! Mennyire hátrány, ha rocker egy lány?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 21:44
 1/8 anonim válasza:
91%
Viccet űznék belőle, meg a legbrutálabbakat énekelném vele, szintén poénból. Mellesleg a zenei ízlés párkapcsolat terén szerintem nem olyan mérvadó dolog. 18F
2018. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nagyon bejön a rockzene, ahogy a metal is, de nekem vannak fenntartásaim a rockerséggel és ehhez hasonlókkal kapcsolatban; valahogy nem tudok azonosulni azzal, hogy valaki felvág, hogy ilyen/olyan zenét hallgat, és milyen életérzést követ azzal együtt. Én azt szeretem a leginkább, ha mindenki megtartja a zenei ízlését magának.


De a zene sosem kizáró ok egy kapcsolat előtt, azért annyira nem fontos dolog... A rock meg aztán végképp nem kizáró ok ;)

2018. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, abszolút nem mozdítaná el a mérlegest pozitív vagy negatív irányba.
2018. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
nem hátrány csak akkor öltözzön normálisan F/22
2018. júl. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a rocker/metál lányokat. :D
2018. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy előny, én ilyen sima divatpcsákkal szóba se állok. Rocker, metalhead, goth, scene, underground rapper, stoner, deszkás, alter, dnb fan stb csajok jönnek be inkább. Csak ne legyél divatrocker, meg buta, mert attól, hogy ismersz 30 bandát, meg felvettél egy Asking Alexandria pólót nem leszel rocker.
2018. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem el tudom dönteni, hogy az vagyok-e vagy sem. Ja, és amúgy buta sem vagyok.
2018. júl. 9. 05:25
 8/8 anonim válasza:
Kit érdekel, hogy rocker? Ha van esze, és normális nálam már van esélye.
2018. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!