Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok rólam ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok rólam ez alapján? A mai világban hátrány vagy előny?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még sosem volt barátom. Még csak nem is csókolóztam senkivel. Azért nem, mert eddig ha tetszett valaki, annak én nem tetszettem, vagy fordítva. Úgy állok ehhez hozzá, hogy nem késtem le semmiről, még így is fiatal vagyok. Nem az a célom, hogy minél több fiúval smároljak meg lefeküdjek, hanem megvárom azt míg az érzések kölcsönösek lesznek valakivel. És ha ez létrejön, akkor is csak hosszabb együtt járás után adnám oda magam. Szerintetek ezzel csak azt érem el, hogy tapasztalatlan leszek ha lesz barátom? A barátnőim gyakran piszkálnak ezzel, és elmondják nekik már hány kapcsolatuk volt.

Én azonban nem fogok mások kedvéért megváltozni. A komoly kapcsolatok híve vagyok, és továbbra is magamat fogom adni.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy előny követendő példa! En mit még nem adnék egy ilyen baratnoert:)

18F

2017. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne változz meg, Kérdező!!! Az ilyen lány ritka és drágább az aranynál! Elég szégyen, hogy a mai mosléktársadalomban az számít etalonnak, aki több fszt fogott már, mint kilincset. Undorító.

Ha még felszínes és anyagias sem vagy, akkor döglenek majd utánad a pasasok - és ezt teljesen komolyan mondom. Elképzelni sem tudod, mennyire ritka az ilyen lány...

2017. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint az egyes írta, az ilyen lányok akiket sokan keresnek. Meg lehet benned bízni, nem kell félni, hogy félrelépsz, intelligens lehetsz... Ez mindenképp előny. Ha tapasztalatlan vagy nem gond. Add magadat, nem kell ehhez tapasztalat. Sok sikert, hogy találj magadhoz megfelelő párt :)

21F

2017. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hatalmas előny! Ritka az ilyen lány mint te. Ne hagyd hogy bárki befolyásoljon, hidd el jobb az ha tényleg olyannal leszel együtt akivel szeretitek egymást. Nem az a cél hogy minél hamarabb minél több barátja/barátnője legyen az embernek, hanem az hogy normális hosszútávú kapcsolata legyen. Legalábbis szerintem... (nekem sem volt még senkim)

18f

2017. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!