Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezt szeretik a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt szeretik a lányok?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves vagyok és 167cm.

Rengeteg lány visszautasított az évek alatt, mert nekik nem elég, ha a fiú csak 3-4cm- rel magasabb.



2018. dec. 2. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem rossz lányokkal találkoztál. En pl: 169-170 cm vagyok, de ezért nem utasítanek el fiút...
2018. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Egyetértek az első válaszolóval. Ha nekem tetszik egy fiú akkor nem érdekelne a magassága. 170-171 cm vagyok.
2018. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ciki nekik ha alacsonyabb a pasijuk. És általában álszent aki azt mondja nem érdekli. A srácnak komplexusai lesznek,a csajt meg cikizik hogy egy törpével jár...

Ez van. Próbálj alacsonyabb lányokkal ismerkedni.

Tévedés ne essen,engem nem zavarna ha tőlem alacsonyabb lenne a srác,de 158 cmert nem túl nőni :D

Sok osztálytársam (lány) ejtett már pasit amiatt hogy tul alacsonynak találta.

2018. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én szerelmem például 2 centivel alacsonyabb nálam kb:) Én vagyok a lány, ő a pasi:)
2018. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az nem baj ha csak 3-4 cm-rell vagy magasabb ,csak alacsonyabb ne legyél (szerintem más miatt utasítanak el)
2018. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Exem 169 cm korul volt, engem nem zavart. (Igaz, en csak 156 vagyok)
2018. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim kb 2 centivel magasabb, és egyáltalán nem érdekel... Nem a magasságával szoktam foglalkozni
2018. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

A döntő többség számára egyértelműen igen.

De vannak kivételek, akiket nem érdekel a magasságod.

2018. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát engem nem érdekel a magasság, emiatt biztos nem utasítanék vissza egy fiút sem.

Mondjuk nálam 7cm magasabb vagy :DD

2018. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!