Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek mi lehet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig 3 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom, nagyon nincs sikerem a fiúknál valamiért az összes kapcsolatom pár hét alatt elromlik..szerintem nem vagyok csúnya, sőt szép vagyok (nem beképzeltségből), de valamiért úgy veszem észre, hogy egyik sem becsül meg és nem büszkék rám..eddig 8 kapcsolatom volt és mindnél úgy éreztem, hogy nem büszkélkednek velem sőt ... :/

2018. dec. 6. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
(Nemtudom miért ebbe a kategoriaba tette, telorol irtam...)
2018. dec. 6. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
A kisebbségi komplexusod ne vetítsd ki a fiúkra. Valószínűleg önmagaddal nem vagy elégedett. Nem másban kell keresni azt, hogy azok büszkék legyenek rád, valószínű, ha azok voltak, fel se tűnt. Engem inkább aggasztana, hogy 8 kapcsolatod volt eddig, és csak 17 éves vagy. Ne értsd félre, de 1-2 barát a normális a te korodban.
2018. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom, ezek csak ilyen 2 hetesek voltak..nem is nevezhető kapcsolatnak..csak valami olyasmi inkább "ismerkedés".. csak az aggaszt hogy egyik sem jött össze..
2018. dec. 6. 13:13
 4/7 A kérdező kommentje:
pedig én elégedett vagyok magammal..csak úgy látom ők nem nagyon, vagy nemtudom..:/
2018. dec. 6. 13:14
 5/7 A kérdező kommentje:
mellőzzük pls a "van e kedved ismerkedni" üzeneteket köszi.
2018. dec. 6. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul látod. Oké, becsúszhat pár ilyen a nyolcból, akik önmagukkal vannak elfoglalva, és csak azért kell melléjük nő, mert... de ha pár hetesek voltatok, nem hiszem, hogy kiismerhetted ennyire őket. Biztos vagy abban, hogy nem az önértékeléseddel van bajod? Miből gondolod, hogy nem büszkék rád? De nem is nagyon értem. Nem vállalták fel a kapcsolatotokat? Két hét alatt mondjuk még nem nevezném őket olyan mély kapcsolatnak, amire azt mondom, hogy érdemes felvállalni. Három hónapnál azért már bőven illő lenne. Sőt, korábban is. Csak szerintem pár hét nem elég arra, hogy a másikat valóban kiismerd és meglásd, hogy hogy vélekedik rólad, max a felszínt kapargatod.
2018. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
abból gondolom, hogy nem büszke rám, mert pl akivel együtt voltam több mint 3 hónap pl nekem nem lájkolta instán a képem, más lányoknak igen. (ez csak 1 dolog a sok közül)
2018. dec. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!