Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritetek mmiert akart látni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek mmiert akart látni ha idegesítem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Öhh... Tessék? :D
2018. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak az első két szót írtad volna le, akkor is ugyanott lennénk, mint ezzel az érthetetlen szövegeddel.

Fejtsd ki bővebben.

2018. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se értem pontosan a kérdést, de nekem volt olyan barátom, aki idegesítőnek tartott (sokat beszéltem szerinte és hadartam... Meg mondta, hogy túl halkan beszélek, de nem is tudnék hangosabban, csak ha kiabálok...Még jó, hogy mindenki más ennek az ellenkezőjét mondta mindig. Akkor azzal volt baja, hogy hülyeségeket beszélek - mert nem politizáltam és más volt a veléményem a vallásról, illetve nem voltam otthon a high tech cuccokban...), de ha két napig nem találkoztunk, akkor már rajtam lógott, hogy de találkozzunk. Engem ő kihasznált elég rendesen. Látni szeretett, élvezte, hogy lefekszünk meg ha beszélhet magáról, de az már nem kellett neki, hogy én jól érezzem magam. De ez csak egy példa.
2018. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!