Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeritetek kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek kapcsolatban lehet? Vagy csak ilyen se veled se nelkuled kapcsolat? Esetleg tobb vas a tuzben?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akive vegre osszehzott a sors ugy hogy tudunk egymasrol, s van hogy beszelgettunk (hozza irt az insta storymhoz) kicsit. Mondtak, hogy van baratja, viszont nem ugy viselkedik, facen egyedulallokent van fennt, semmi kep massal es emlitettuk hogy talalkozni fogunk. Egyenlore ugymond idegen vagyok neki, s akkor ha van baratja, annak ellenere nem mondja hogy ne talalkozzunk, sot meg o mondta hogy egy kis piara siman. Ha ismertem mar volna megertenem, hogy na talalkozunk mind regi ismerosok, de igy hogy szinte most ismertuk meg egymast kicsit fura hogy talalkozunk annak ellenere hogy aztmondjak van valakije.

Tapasztalatokat/velemeyeket elore is koszi!



2018. jún. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert valakik azt mondják, hogy van valakije nem biztos hogy az igaz. Szerintem nincs senkije, esetleg alakult valakivel de annak is vége.
2018. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tipikus.. több tüzet tart a tűzben. Lehet hogy valakije de biztos nem számít neki komoly kapcsolatnak hiszen akkor felvállalná. Ehelyett hülyít itt téged és még kitudja hány embert.
2018. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem lehet hogy van barátja csak nem veszi komolyan, illetve egy rossz kapcsolatban él.

A facebook nem jelent semmit, nekem sincs soha kirakva, hogy kapcsolatba vagyok vagy képek. 2 éves kapcsolatom alatt se volt facebookon semmi nyoma, hogy együtt vagyunk, de tény, hogy nem randizgattam másokkal míg együtt voltunk. :)

2018. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a hulyites nekem is megfordult a fejemben, de meg akarom ismerni, legalabb is vlamennyire, hogy lassam mi hogy van
2018. jún. 13. 11:28
 5/6 A kérdező kommentje:
#3as azert ha kapcsolatban vagy, akkor azert ne legyen kiteve hogy egyedulallo
2018. jún. 13. 11:30
 6/6 anonim válasza:

Nekem semmi nincs kitéve, se hogy kapcsolatban,se hogy egyedülálló. Ebben igazad van.


Egyet tudsz tenni, találkozol vele és kiderül. Vagy esetleg érdeklődhetsz interneten is a kapcsolatáról.

De ha kapcsolatban van és ennyire nyitott akkor ott tuti nincs rendben valami :(

2018. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!