Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy nekem ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy nekem ki kelti fel a figyelmemet?

Figyelt kérdés
Mindenhol van egy csomó helyes pasi,de még sem fognak meg. Teljesen közömbösek. Nem tudom, hogy miért van az, hogy egyszer csak jön valaki, akit nem is ismerek csak látásból és valami megfog benne. Elkezdek vonzódni hozzá. Ráadásul nekem nem is feltétlen azok jönnek be, akik a "nagy ideálok", hanem valamennyivel másabb fiúk.
2018. dec. 9. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisugárzás kérdése szerintem.(például megnyugtató, megbízható a kisugárzása,kedves a kisugárzása,vagy amilyen fiú az ideálod).
2018. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy különösebben nincs ideálom, vagyis valami biztos van tudatalatt. Mondjuk az igaz, hogy a kisugárzáson nagyon sok múlik. Csak olyan fura, hogy van egy fiú, akit nem is ismerek egyáltalán pedig minden nap látom szinte és egyszer csak nagyon megtetszik nekem és teljesen levesz a lábamról.
2018. dec. 9. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Első számú hírközlő a szem: valami érdekeset lát a másikon (frizura, mosoly, testalkat, kacaj, öltözet stb.)

Aztán elkezdesz ábrándozni (elgondolkozni) róla, majd belelovalod magad abba, hogy közelítened kell feléje. Megteszed.

Ha leány vagy, akkor addig sürögsz-forogsz körülötte, amíg észre nem vesz.

2018. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!