Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi kelti fel a figyelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi kelti fel a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
fel szeretném kelteni a lányok figyelmét nem csak ilyen párkapcsolat miatt hanem h jobban barátkozzanak velem mit csináljak? gondoltam h próbálok nyitottabb lenni feléjük meg megváltoztatni az öltözködésem nekem egész bejön az ing meg nyakkendő még nem próbáltam... na lányok mivel tudnám felhívni magamra a figyelmet? (nem azért h a középpontban legyek hanem h több lány barátom legyen :D) 15F

2017. febr. 2. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Húzd le a nadrágod és fuss egy kört a suli udvarán

szerintem ez jo lesz

2017. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rakjad ki a brét :F
2017. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, feltétlen megcsinálom ;) :D
2017. febr. 2. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Térd felé érő rövidnadrág, belehúzott izompólóval, térdzokni és szandál, esetleg egy fez. Garantáltan felkelti a figyelmet.
2017. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

na akkor holnap így megyek :D


esetleg rendes válaszok?

2017. febr. 2. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha egy fiu okos, helyesen tud irni. Az öltözködés nem igazán számit. Sportos is lehet, farmer, akár elegáns is.
2017. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát igen. Kipróbálhatod szerintem az öltözködés változtatást. Hidd el felfigyelünk,ha egy fiú külsőleg is ápolt,jól néz ki. Meg az is jó ha nyitott vagy. Laza. Mármint jó értelemben. Szeretsz beszélgetni másokkal. Meg ha humorosabb vagy. Tehát egy két jó vicc az jó pont mindenképp.

19L.

2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Kismillio dologgal lehet felkelteni a figyelmünket.Jó humor,intelligencia stb.

Én személy szerint imadom ha egy srác humoros(a fekete humor nagyon bejön 😂)

intelligens,viszont kibekurtul aranyos,cuki.Ja és figyelmes!!!


Felkeltheted úgy a figyelmet hogy több lány barátot szerzel.Ez valami ize nálunk."ha sok lány szereti akkor nem lehet rossz arc"(tök logikus...:D)



Ha bármi kérdésed van írj privátot tök nyugodtan 😁


14/L

2017. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

számomra a humor mindig fontos, és fel tudja kelteni a figyelmem.

16L

2017. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Kismillio dologgal lehet felkelteni a figyelmünket.Jó humor,intelligencia stb.

Én személy szerint imadom ha egy srác humoros(a fekete humor nagyon bejön 😂)

intelligens,viszont kibekurtul aranyos,cuki.Ja és figyelmes!!!


Felkeltheted úgy a figyelmet hogy több lány barátot szerzel.Ez valami ize nálunk."ha sok lány szereti akkor nem lehet rossz arc"(tök logikus...:D)



Ha bármi kérdésed van írj privátot tök nyugodtan 😁


14/L

2017. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!