Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem jön oda hozzam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jön oda hozzam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytarsam aki nekem mostanában nagyon megtetszett. Mar ev eleje ota észrevettem hogy orakon nagyon sokszor engem nez es szunetekbe is. Aztan amikor odamegyek hozza beszélgetni nagyon frusztrált es ideges lesz. Beszélgetés kozben tok jofej meg kedves viszont o sosem jon oda hozzam beszélgetni mindig en megyek hozza. De o miert nem jon oda hozzam? Lehet nem is szeret velem beszélgetni?

16/L


2018. dec. 9. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy félénk és nem mer oda enni, de az is lehet, hogy nem tud hogyan beszélgetést indítani. De az már egy jó jel hogy néz téged és hogy kedves veled. Valószínű hogy te is bejössz neki, ezért ideges ha odamész.
2018. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt írtam volna én is, amit az 1-es válaszoló, de mivel ő már leírta, így csak megerősíteni tudom.

F.

2018. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!