Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm már egy ideje de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm már egy ideje de valahogy én még mindig az exem szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Már egy jó ideje van barátnőm (9 hónap)

De valahogy amikor mindig meglátom az exemről egy képet mindig valahogy úgy érzem vele boldogabb voltam pontosabban ő volt nekem az első barátnőm és valahogy mindig ő jár a fejembe a mostani barátnőmmel nem igazán vagyok boldog mert nem hagyja hogy semmit se csináljak és ha ezt közlöm vele akkor még neki nem tetszik segítsetek miért gondolok az első barátnőmre ilyen sokszor?


16F


2018. dec. 12. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szebb, jobb emlékeid, ézéseid vannak róla.

Ha a mostani barátnőd ilyen alak, akkor lehet, hogy szakítanotok kéne. Mert vele nem érzed jól magad.

2018. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Értelemzavaró a kérdésed: mit akarsz ezzel a mondattal közölni: "...nem hagyja hogy semmit se csináljak ..."? Talán azt akarja, hogy mindent csinálj? Sejtem, hogy ezt akartad írni: "Semmit sem akar, hogy csináljak (amit csinálok)", azaz nem nézi jó szemmel, amit csinálsz.

Tanácsolom, hogy az exedet vesd ki a fejedből (nem írtad, de biztosan ő szakított veled és nm te ő vele. Az okot ő tudja.) A mostanival sem lesz hosszú a kapcsolatod! Keress egy harmadikat. Sok sikert!

2018. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszelj a csajjal exeddel.probald meg vissza szerezni irj ra v beszelj vele elobe keresd meg csak batran
2018. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszi
2018. dec. 29. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!