Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem és vele akarok lenni?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel régebb óta kavarunk, kerülgetjü egymást, ismerkedünk de anyukám is ismeri és nagyon utálja. mivel régebb óta tart ez a dolog ezért én kb évek óta azt hallom hogy rossz ember félni kell tőle, ilyenek. természetesen eddig el is kerültem de valahogy mindig is tetszett. tudjátok hogy van ez a tiltott gyümölcs.. 😅 csak hallgattam anyukámra. aztán egyik nap előre engedett az ajtónál és elkezdtünk beszélgetni azóta meg járunk. pontosan 2 hónapja. nem egy minta ember de nem is olyan borzasztó ahogy anya hiszi őt de egyelőre nem mertem elmondani neki hogy járok vele. Szerintetek hogy mondjam el hogy ne akadjon ki nagyon és ne tiltson el tőle? én 17 vagyok egyébként, a barátom 21
2018. nov. 28. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ezt inkább írd át a tini kategóriába. Egyrészt az írás stílusod alapján nagyon gyerekes vagy még a 17évedhez képest is. (Előre engedett az ajtónál ès járni kezdtetek..)
2018. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem azért kezdünk el járni 😂 az csak az első lépés volt, ami elinditotta a beszélgetést. ez az ajtónál átengedés dolog hónapokkal ezelőtt történt, azóta ismerkedünk, beszélgettünk sokat.
2018. nov. 28. 10:29
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

"anyukám is ismeri és nagyon utálja"


"évek óta azt hallom hogy rossz ember "


"nem egy minta ember "


Anyukád tisztán lát, nem akar vele lefeküdni, nem lát bele többet mint amennyi az ember. Továbbra is hallgass rá, jobban jársz. Ha a rózsaszín ködön át sem minta ember akkor nagyon nem az.

2018. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem a nem minta ember kifejezést. elég durva családi háttere van, és sajnos emiatt rossz dolgok történnek vele. de engem, vagy bárki mást soha nem bántana.
2018. nov. 28. 10:47
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
az ilyen bájos történeteknek a vége szokott az lenni hogy a rózsaszín köd után a csaj kezd rájönni hogy egy erőszakos hülyegyerekkel van együtt, szakítani akar, a gyerek meg jól megveri vagy mégrosszabb. sok ilyen kis cuki lányt láttam már mifelénk is az évek folyamán akik rosszfiúkkal kezdtek járni meggondolatlanul. a vége az lett hogy bántalmazott nők lettek 21 évesen már tolták a babakocsit és oda lett az egész életük kábé. szóval sok boldogságot.
2018. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj meg tisztán látni, az "ő nem olyan" kijelentések pont annyira szoktak igazak lenni, mint a "majd értem megváltozik".
2018. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
A bántalmazás sosem úgy kezdődik hogy látlak ütlek. Zűrös családi háttérel eltorzult mintákat lát csak maga előtt, eldönti hogy nem lesz olyan, aztán jön egy nem várt gyerek vagy hitel vagy akármi ami nehezebbé teszi az életét, és bekattan. Annyi rendes ember van, tudom én hogy az nem izgalmas. De ha izgalom kell akkor tölts le valami jó filmet, vagy fizess be egy tandemugrásra. Persze 17 évesen lehet ez jó tanulópénz, csak nehogy túl drága legyen. Mik azok a rosszak amik történnek vele? Amiről ő nem tehet? Lehet nem látjuk jól, kicsit írj róla.
2018. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
82%
Naív tinilány. Csak nehogy kiderüljin, hogy anyukádnak igaza van, a drága pasid meg kimutatja a foga fehérjét. Mindig így van. Anyud legalább értelmesen és tisztán látja a dolgokat...
2018. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Így van, a bántalmazás nem úgy indul, hogy a 2. randin kiveri a fogad, hanem hónapok esetleg hosszú évek múlva. Először csak megszorítja a karod kicsit erősebben, aztán meglök, aztán egy pofon....közben megy a sohatöbbetnemleszilyen, aztán felken a falra, aztán benne vagy a híradóban. Sarkítva ennyi.
2018. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
soha nem bántana engem. amikor azt mondtam nem minta ember, nem azt értettem alatta hogy bűnöző, bankrabló vagy gyilkos. csak nehéz a családi helyzete, a szülei sajnos alkoholisták, és nem könnyű neki. dolgozik, és pont a szülei tetteiből okulva utálja a piát. nem rossz ember, csak rossz dolgok történnek vele.
2018. nov. 28. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!