Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg nem tudunk találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg nem tudunk találkozni de szeretem őt, megéri várni?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve beszélek nap mint nap egy sráccal és nagyon megszerettük egymást. Nem egész 2 órányira élünk egymástól és beszéltünk róla hogy jó lenne találkozni de azt mondta hogy nem tudja megoldani a munkája végett. Ez nagyon letört és elhidegültünk egymástól. Csak várni tudok vagy tovább lépni, tudom hogy találnom kéne mást de nagyon különleges személy számomra. Szerintem attól még hogy most nem megy később változhatnak a dolgok.
2018. nov. 21. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 19.
2018. nov. 21. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra hihetetlen az, hogy ha találkozni akarok valakivel, fél év alatt ne lenne rá egy délutánnyi időm!

Nem akar veled találkozni, mert el akarja kerülni, hogy másnak ismerjed meg önvalójában, mint amit írásban elhitet veled.

Ráadásul még hazugságaira is fény derülne.

2018. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ameddig nem láttátok egymást személyesen is, addig nem szerethetitek egymást...
2018. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismered a Kamureg sorozatot? Ha valaki találkozni akar veled, az szakít rád időt. Nemhinném, hogy minden egyes nap dolgoznia kell, és sosem lenne 2-3 szabad órája. Ennyire ne legyél már naiv.
2018. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 vagy, majd tovább lépsz valahogy. Nem éri meg emiatt bánkódni.
2018. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Ketten is a távolságra hivatkoztak. Túl hosszú az út, még nincs időm. És a többi hazugság. Aztán az egyiknek kiderült volt valakije. A másiknak meg más kellett már. Szánalmasak az ilyenek. Később pedig megismertem egy csodálatos pasit aki most a párom is.

Na igen ő is messze lakik és szakít rám időt. Nem pedig csak hiteget.

Bár vele is előtte 4 hónapig csak beszéltünk.

2018. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Amig nem volt eggyutt toltott ido, addig nem lehettek egymasba szerelmesek.


A masik pedig az, h ha tenyleg szerelmes vagyok valakibe, vagy szeretem, akkor fel ev alatt mar reg talalkoztam volna vele.


Nem akar veled talalkozni! Lehet h bejossz neki, de ennyire nem.

2018. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon megszerettük egymást"

Ha ő szeretne, ahogy írtam már, ha törik, ha szakad, szakítana időt a találkozásra.

.

Személyes ismeretség nélkül te csak a szerelembe és az ő hazugságaiba vagy szerelmes.

Minél hamarabb hajítod el jó messzire, annál könnyebb túlélned!

2018. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt már hasonló... 2x egymás után...

mindkét srác a munkára fogta, hogy nincs ideje találkozni, és még elvárták volna hogy inkább én utazzak hozzájuk fel Pestre, pedig az egyik srác akkor 24 éves volt, a másik pedig 21. Én pedig 16-17 éves voltam. A 24 éves sráccal 7 vagy 8 hónapig beszélgettünk, én odáig voltam érte, míg ő szinte le se szart engem kb 3 hónap után... De én ezt akkor nem igazán vettem észre, mert annyira elvakított a rózsaszín köd... A srác azt se vette észre, hogy én már nem írtam neki (mert már a vége fele mindig csak én kerestem őt) csak 3-4 hónappal később keresett meg, hogy mi van velem... és hogy TALÁLKOZZUNK!

Na neeeeem kisapám, ilyet nem játszunk :)

A másik srác rendes volt velem végig... Én optimista voltam hogy majd ha megyek egyetemre akkor már együtt tudunk lenni egy csomó időt és akkor nem lesz távkapcsolat.... de ez a srác nagyon nem akart távkapcsolatot de azért mégis ragaszkodott hozzám valamelyest... Amire találkoztunk volna nyáron, addigra újból összejött a volt barátnőjével... Ez nekem akkora pofáraesés volt... Ennyire még nem bántott meg fiú, magam alatt voltam, mert én már azt hittem hogy sínen vagyok...


Aztán hagytam a francba az ilyen srácokat. Mert ezek csak ígérgetni tudnak, hülyíteni téged...


Utána megismerted egy srácot szintén az interneten, vele 2 hónap után találkoztam is. Ő nem hülyített, érdekes módon neki volt rám ideje, pedig ő is dolgozik. És érdekes módon minden hétvégén el tud hozzám jönni a barátom :)


Én csak annyit mondanék, hogy lehet hogy pillanatnyilag fontos személy számodra ez a srác, de ha még annyira se képes, hogy egy napot rádszánjon, akkor te vajon mennyire vagy fontos számára? És egy ilyen személlyel szerinted milyen lehet egy párkapcsolat?

Ezeken gondolkodj el egy kicsit, remélem segítettem a válaszommal. :)


Ha gondolod írhatsz üzenetet is, és beszélgethetünk erről bővebben is!

19L

2018. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!