Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban akinek az egyik barátnőjétől tudom, hogy úgy másfél éve belém zúgott. Én akkora szerencsétlen voltam, hogy ezt nem vettem észre és elszúrtam ezt a lehetőséget. Mostanában azonban elkezdett tetszeni a lány, úgyhogy ráírogattam meg élőben is beszéltünk. Nagyon kedves volt velem meg ölelgetett, szóval úgy gondoltam van esélyem és elhívtam, de nem akart eljönni és nemet mondott. De azóta is kedves velem meg ilyenek. Ennek a lánynak van egy legjobb barátnője aki az elmúlt hetekben egész sokszor bámult engem az osztályban és ha rá néztem akkor sokszor rám mosolygott, meg többször odajött hozzám beszélgetni, és hívott hogy üljek oda hozzájuk. Ha mellette ülök akkor is mindig beszélget velem, és egyszer el is hívott egy buliba. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges hogy ez a lány belém zúgott? És hogy vajon a másiknál van még esélyem? Bocsi, hogy hosszú lett.

2018. dec. 15. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el a másik lányt is valahova!

Amúgy az eslő csaj amikor nemet mondott akkor csakúgy mondta h9gy nincs kedve veled elmenni, vagy volt (nem béna kamu)oka is rá?

2018. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondott indokot, hogy miért nem jön, de arról meg tudom, hogy kamu.
2018. dec. 15. 10:14
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem hívd el a lányt!

Egyértelmű hogy tetszel neki és mivel a másik lány a legjobb barátnője így nála ne próbálkozz mert rosszul venné ki magát...

A lányoknál ha az egyik barátnőnek tetszik egy fiú akkor azzal a fiúval a barátnői nem szoktak kikezdeni

2018. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője rendesen beléd esett és a másik csaj nem akar téged elvenni a barátnője elől,pedig lehet tetszel mind a kettő csajnak .
2018. dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam lemaradt hogy 16/L

Amúgy ha zavaros amit írtam akkor bocsi

2018. dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!