Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jo szakito vers a baratnomnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jo szakito vers a baratnomnek?

Figyelt kérdés

Most irtam igy kreativabb szakitani


Nincs szuksegem a stresszre

Folyton irogato exre

Itt marad a buli, a bamdam

Nem leszunk baratok, az van mar

Hagyjal

Elhagylak mielott elhagynal

De vegre szabad vagyok

Mellettem a spanok, a csapattagok

Pia hegyek az asztalon

Hagyjanak engem a szakadt csajok

Csak a testvereim akik elfernek itt

En csak oket marasztalom


2018. dec. 17. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Uristen nagyon gáz nem vagy te Hiro állj elé mond el hogy vége aztán Hello
2018. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi felejtsd ezt el. :D Nagyképű baromnak tűnsz, és attól, hogy a piáról írsz, inkább szánalmas vagy.

Legyen már benned annyi, hogy odaállsz a csaj elé és normálisan közlöd, hogy mi a helyzet.

2018. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2018. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jobban megmbantodna
2018. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen rossz ötletet sem hallottam régóta. Ettől még egy szimpla szakítani akarok is jobb. Egyébként most őszintén: miért nem lehet szemtől-szembe elmondani neki hogy már nem akarsz vele lenni? Szerinted ez kreatív megoldás? Szerintem nagyon bunkó és beképzelt módja annak hogy ez közöld valakivel, de ha úgy van csináld meg nyugodtan, legalább a lány és a barátnői röhöghetnek egy jót ezen, kb annyit is ér.
2018. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtad volna, hogy miről szól, akkor én inkább azt vettem volna le belőle, hogy be langyultál.

"Hagyjanak a szakadt csajok" ez szerintem egyértelmű, nem vagy többé kíváncsi a lányokra.

"Mellettem a soanok, a csapat tagok" itt mintha egy gruppent írnál le, ahol egyértelműen pasikkal vagy.

"Testvék akik elférnek itt" a testvérek jelképezhetik a hozzád hasonlókat és az elférnek itt rengeteg jelentéssel bírhat. Lehet szó az ágyról, a szobáról vagy a test nyíllásaidról.

"Én csak őket marasztalom" itt egyértelműen tetszik neked ez a fel állás és nem akarod, hogy vége legyen.


Az "elhagylak mielőtt elhagynál" sorokból következik, hogy rá fog jönni a titokra vagy nem tudod tovàbb tűrtőztetni a vágyaidat.



Nekem valahogy egyből ez jött le a vers alapján, nem hogy csak úgy szakítani akarsz.

2018. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem írnál ilyent, én azonnal szakítanék!

Egyébként a "költeményed" versnek csapnivaló, sértésnek viszont erős. Inkább a 'testvéreidnek' írj ilyeneket két pia között...

2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye suttyó se láttam még
2018. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Te aztán pont annyira vagy kreatív, mint a mai magyar youtbob zenészek 98%. 0 mondani való csak egy hülye gyerek aki csak úgy írta hátha jó pofa lesz, de inkább jól pofán kéne vágni😀

A csaj a lehető legjobban jár, ha szétmentek. Kívánom, hogy ne legyen újra egy olyan útszéli bunkó paraszttal, mint te😀

Még rímelni se rímel😀

Ének tanárod gondolom sose kedvelt, mert a zenéhez annyi közöd van kb. mint buz*nak a puncihoz😀

Inkább menj el világgá hátha vki jól megver és kiveszi a szerveidet😀

2018. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mondana a barátom kiröhögném és szakítanék szegény lány jobban is jár hogy nem kell többet egy ilyen suttyóval foglalkoznia.
2018. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!