Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan fogadnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan fogadnátok, ha egy srác ír nektek egy verset az érzéseiről?

Figyelt kérdés

Nem olyan kaliberű dologra gondolok, mintha egy 20. századi Arany János szerelmes verset olvasna az illető, csak érdekel az, hogyha még az adott vers egy kalap lótrágya is, hogyan fogadnátok? Értékelnétek a belé fektetett időt, kreativitást?

20f



2018. nov. 23. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon örülnék, még akkor is ha nem tetszik az illető! Ha pedig meg tetszik is nagyon meghatodnék.
2018. nov. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves #1! Megosztanád velem a korod?
2018. nov. 23. 02:41
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Mivel egykorú vagyok veled, úgy érzem, szabad válaszolnom. :D

Magát az erőfeszítést értékelném, de baromi kellemetlen lenne, ha nekem nem jönne be a srác. Kapcsolatban valószínűleg teljesen el lennék olvadva, főleg, ha a személyiségemhez igazítaná a stílusát/szóhasználatát. 3 éve is így gondoltam.

2018. nov. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem már írtak verset és nagyon tetszett. Nyilván nem volt egy irodalmi mű, de nagyon jó érzés volt, hogy valaki csak nekem írta. Főleg azért is, mert manapság ez már elég ritka.
2018. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nagyon gáz. és ezt úgy mondom, hogy én magamnak szoktam verset meg történeteket írni. de az hogy másnak írjak soha az életben nem jutna eszembe. egyszerűen kellemetlen és gagyi. szívesebben fogadnék egy csokor virágot vagy egy doboz csokit, pedig ezek elég snassz ajándékok. de a vers, főleg meg ha még béna is, nagyon csöpögős. 23l
2018. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Mivel konyítok valamit az irodalomhoz, szerintem inkább kényszeredett mosollyal fogadnám, már ha tényleg egy kalap lótrágya lenne. Az ilyesmi egy kisgyerektől cuki, de egy felnőttnél már nem feltétlenül előnyös, ha nincs tisztában a saját kvalitásaival. Senkinek sem jó, ha az írónak ég a pofája, a lány meg kétségbeesetten próbálja nem megbántani...

24/L

(Kis off: Arany János a 19. században élt xD)

2018. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyetertek az 5-os es a 6-os hozzaszoloval.
2018. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Őszinte leszek. A párom ilyenskkel vett le igazán a lábamról a személyisége és külselye miatt.

Olyan édesnek tartom az ilyet. 😍

2018. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem cuki lenne; romantikus, meg belerakta saját magát őszintén. Szerintem édi lenne, hogyha ír versikét nekem:):) Én nagyon bírnám:):)
2018. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha tetszene a srác nagyon örülnék neki.

Ha nem akkor is értékelném, de kicsit kínos lenne.

2018. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!